Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ti melyik párosnak örülnétek,...

Ti melyik párosnak örülnétek, ha megnyernék A nagy duettet?! (2013) ÉS MIÉRT?

Figyelt kérdés

2013. márc. 27. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Én Bangó Margit és Márk párosnak örülnék, mert szerintem pont arról szólna ez a verseny, amit ők csinálnak...

Bangó Margit elismert művész, Márknak meg semmi köze sincs ehhez a szakmához. Mindketten nagyon lelkesek és megfelelő mértékben komolyan veszik a hülyéskedést.

Ezért volt nagy kedvencem még a Zsidró - Szandi páros is, vagy Szulákék...


Én eleve kizárnám ebből a versenyből a színészeket, mert nekik ez a szakmájuk... Legalábbis annak kellene lenni. Régen abból lehetett színész, aki jól játszott, énekelt, táncolt... Szerintem igazságtalan az, hogy színészek is indulhatnak... Bár Cseke Katinka egyenlő esélyekkel indul Márk mellett... ami nem Márkra nézve szégyen.

2013. márc. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Cseke Katinkáéknak. Kezdetektől nekik szurkolok. De sajnos úgyis Király Lindáék fogják megnyerni.:(

Még akik nagyon tetszettek, az a Szulák Andiék. De sajna kiestek.:(

2013. márc. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Akkor ennyi erővel a Márkéknál is igazságtalan, mert a Márk járt anno énektanárhoz, szóval ott is már volt rég múltból ez az.
2013. márc. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintem a párosítások jók voltak, mert lehet, hogy színészek, de nem "gyakorolják" ezt a mindennapokban, nem ez az amiben gyakorlatuk van!
2013. ápr. 1. 14:18
 5/9 anonim válasza:
Te kinek szurkoltál? Örültél, hogy Katinkáék nyerték meg?
2013. ápr. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Örültem, hogy ez a három páros maradt bennt, de azt, hogy ki nyerje meg(szerintem) azt nem tudtam! Ezért is írtam ki a kérdést, hátha így könnyeben megértem ki kinek, mi miatt szurkol! Ahogy Kasza Tibi mondta: itt már nem lényeges, hogy ki hanyadik! Csak érdekelt, hogy nektek mi a véleményetek!
2013. ápr. 1. 15:18
 7/9 A kérdező kommentje:
Mármint úgy nem lényeges ez a sorrend, hogy ez senkit nem a hangi adottságai alapján helyezi sorrendbe!
2013. ápr. 1. 15:20
 8/9 anonim válasza:
De a három közül kinek szurkoltál?
2013. ápr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Bangó Margiték azért jöttek be nekem,mert olyat csináltak, ami nem áll hozzájuk közel és így nekem ők is nagyon tetszettek!

Király Lindáékat is imádtam, mert ők viszont olyat csináltak, ami hozzám és hozzájuk is közel állt!

Kökény Attiláék is tetszettek az elején, csak aztán volt olyan előadásuk, ami (szerintem) tömény hülyeség volt! (Persze ez nem baj!)

De ha muszáj választani akkor: leginkább Lindáék tetszettek! (Talán azért mert kicsit komolyabban álltak a versenyhez,persze ez nem mindenkinek tetszik,de nekem igen!)

2013. ápr. 2. 12:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!