Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nektek melyik a kedvenc Anime...

Nektek melyik a kedvenc Anime mesétek?

Figyelt kérdés

Nekem a Dragonball és a inuyasa  *_____*nektek melyik a kedvenc anime-tek ???Annyi emlékem van gyerek koromról róluk :'))

válaszonként osztok zöld kezet .Szóval hajráá :D



2013. márc. 25. 21:44
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:

szerinted, de más szerint nem.

fogd már fel hogy nem az a rossz ami neked nem teccik és nem az a jó ami neked teccik

2013. márc. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:

Röviden mindenkinek más az izlése és ez tiszteletben kéne tartani és nem trollkodni. (Szerencsére senkinek sem egyforma az izlése és ezen nem lehet változtatni). Mindig van olyan aki utálni fogja amit a többiek meg szeretnek. (szövegértelmezést jobban kéne gyakorolni sokatoknak.) Mi csak a kedvenceinket írtuk le.


on be bocsi az offért.

2013. márc. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
68%os nagyon sötét vagy , full magad ellen beszélsz de mind1 ..xd
2013. márc. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 A kérdező kommentje:
Mindenkinek más lesz a véleménye:DD Ezen hülyeség veszekedni az egyiknek ez a másiknak az..Ízlések és Pofonok ...:D
2013. márc. 26. 20:43
 35/49 A kérdező kommentje:
Amúgy én is lány vagyok :DD
2013. márc. 26. 20:45
 36/49 anonim ***** válasza:

Én az alapján döntök, hogy közben mennyire köt le (ez az egyik fő szempont mivel amit elkezdek be is fejezem. Tehát ha csak naponta 1-2 részt tudok megnézni [nem idő iánya miatt] akkor annyira nem tetszik, de pl valamelyikből akár napi 30 részt is megtudok nézni), és ha vége van mennyire várom a folytatást ill. mekkora hiányt érzek. Persze ami a legfontosabb az az, hogy milyen érzelmeket kelt bennem. Rendes toplistát aligha tudnék csinálni. Inkább van 1 ami nagyon kedvenc a többit pedig imádom :D

1. Fairy Tail (igen lehet mondani, hogy "tömegshounen fos az egész", de nem érdekel.

2. Chaos Head, Death Note, Black God, Brave 10, Mirai Nikki, Air, Soul Eater, Highschool of the Dead, Accel World

Körülbelül ennyi.

2013. márc. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:

én nem tudok toplistát írni belőlük:

claymore

high school dxd

elfen lied

inuyasha

dragon ball

bleach

sword art online (én pont nemrég néztem végig, de szerintem tűrhető volt, eléggé tetszett, lehet neked nem tetszik, de ne OFF-olj)

gintama

ao no exorcist

devil may cry

yu yu hakaso

yu-gi-oh (régi változat)

digimon (régi változat)

pokémon ( ez inkább csak kiskoromban tetszett, de sokszor néztem)

közülük több új, de én imádom őket :D

2013. márc. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:

és hát kihagytam az egyik kihagyhathatatlan animét, én hülye:

full metal alchemist, és full metal alchemist brotherhood

(előző voltam)

2013. márc. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:

Kérdező hány éves vagy?

Milyen más animéket nézel, néztél, szeretsz? :)

2013. márc. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 A kérdező kommentje:

15 hát és...Naruto.volt több is csak nem emlékszek a nevére

Volt egy olyan amibe egy testvérpárnak a macskájába valami szellem szerűség költözött a (fekete macska)ennek se tudom a címét de ezt is szerettem.Meg emlékszek egy olyanra amelyikben egy lány színpadon akart mutatványos lenni és azis lett....még sorolhatnám:DD

2013. márc. 28. 10:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!