Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nem vagyok elégedett a Digi...

Nem vagyok elégedett a Digi műholdas tévé szolgáltatásával. UPC Direct jó váltás lenne?

Figyelt kérdés

A pénznek szűkében vagyok. Régebben T-Home kábeles voltam, de azt ma már nem tudom megfizetni. Más kábeltévé nincs itt. Marad a műhold.

A digivel az a bajom, hogy kétnaponta kiírja a box, hogy a csatornalista frissült. Olyankor is, amikor én semmi változást nem látok. Az EPG-ből az előfizetett programok fele hiányzik. Ami van, ritkán töltődik be rendesen. Van, amikor bekapcsolás után órákkal sincs semmi. Vagy késik, elég sokat. Pl. olyan műsort ír következőnek, ami már órákkal korábban lement. Gyakori a jelkiesés is ragyogó, tiszta időben is (a vételt semmi nem zavarja, a jelerősség 95% körüli)

És elég sok a kamu program, mint pl. a TopShop, a cseh, román meg kínai csatornák.

Viszont több az ismeretterjesztő csatorna, mint másoknál.

A T-Home SatTv-je lenne inkább jobb?



2013. febr. 10. 00:42
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

Szia.


T-home-ról nem tudok nyilatkozni sajnos.

Mi nemrég váltottunk digiről upc-re.

Ha a direkt+ csomagot választod (3.490 ft),akkor abban benne vannak azok az ismeretterjesztő csomagok,amik a diginél. Meg ugye a digi elvette a discoveryt,animal planetet és ezek megvannak a upc-nél. De itt külön még fizetni kell havonta azért,ha másik beltéri egységet is szeretnél.(500 ft/hó)

Ebben is vannak olyan csatornák,amiket kiír,de nem jönnek be,vagy nem magyarok.

Valamivel jobb,mint a digi,de drágább is.

2013. febr. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Most jönnek a HD csatornák!Most akarsz váltani?
2013. febr. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Benei Vikória válasza:
Szia!Szerintem nem.Nekünk T-home-os van,és ez olcsó,kedvező,és egyáltalán nem akadozik.:D
2013. febr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
upc direct az elég jó!
2013. aug. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!