Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tudtok olyan csatornát ahol...

Tudtok olyan csatornát ahol még adják a Csillagkapu filmet?

Figyelt kérdés

Most nemrég körülbelül egy hete szüntették meg Viasat 6-on

és mostanában nem tudom nézni.

Valaki tudja hol adják még?

Köszönöm



2013. jan. 5. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Meglepő módon jelenleg nem fut egyetlen magyar csatornán sem. De biztos vagyok benne, hogy néhány hónap múlva az AXN-AXN Sci-fi-Viasat6 vonal újra fogja adni.
2013. jan. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 mustafa33 ***** válasza:
22%
Nem? hála a ...
2013. jan. 6. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
És már kezdődik is a Csillagkapu 18-dik ismétlése január 20-tól minden este 19:20-kor a Viasat6-on.
2013. jan. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tök fura a válaszok hasznosságának romlása ennél a kérdésnél. Amikor ránézek a Port-ra és azt látom jelenleg nem fut sehol sem a Csillagkapu, az le van húzva 67%-ra, mintha én tehetnék róla, hogy éppen semelyik csatorna sem adja.


Amikor jelzem, hogy az 1999 óta folyamatosan sugározott és már legalább 5 csatornát (TV3, TV2, AXN, AXN Sci-fi, Viasat6) bejárt sorozatot n+1-dik alkalommal elkezdik ismételni, az sem jó hír, az csak 49%-os.


:D

2013. jan. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!