Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Pioneer PDP-503HDE-re rá...

Bitangjó kérdése:

Pioneer PDP-503HDE-re rá lehet kötni számitógépet a beltéri egység nélkül? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Lenne az egyik ismerősömnek egy 127cm-es Pioneer tv-je, amit németből hozott, de nincs meg hozzá a Media Box. A TV-n van egy DVI és egy VGA-hoz hasonló csatlakozó. Azt szeretném tudni, h a DVI-vel rá lehetne-e kötni a számitógépet. Sajnos hiába kerestem, nem találtam sehol eladó Media Box-ot ehhez a tipushoz, másik meg nem tudom, h jó lenne-e hozzá. Köszi előre is a segitséget.

2012. dec. 29. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, DVI-vel vagy VGA-csatival is rákötheted a számítógépet.
2012. dec. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor tuti h működni fog? Mert állítólag kipróbálták és csak a No Signal felirat ment. DVI kábel kell hozzá vagy elég ha vga kábelre rakok egy dvi átalakítót?
2012. dec. 29. 13:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Innen távolról csak annyit tudok mondani, hogy ha egyszer egy tv-nek van bemeneti csatlakozója számítógéphez, akkor annak mennie kell. A DVI csak egy csatlakozó-tipus, ugyanaz a jel megy keresztül, mint a másikból. Nézzétek meg a tv leírásában, mit kell átkapcsolni rajta.
2012. dec. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, utánanézek. Köszi.
2012. dec. 29. 15:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!