Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Vettem egy DVB-C képes beltéri...

Vettem egy DVB-C képes beltéri egységet, de hiába dugom rá a kábelTV-t, nem hoz be semmit. Mi lehet a gond?!

Figyelt kérdés
Ez előtt próbálkoztam DVB-T egységgel, aztán kiderült hogy rosszul csináltam, mert a Digi kábelTV-s digitális adásokat állítólag DVB-C képes készülékkel lehet fogni... vagy mégsem?! AMIKO CHD-3100 típusú a készülék!

2012. dec. 14. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
A csatornák eléréséhez előfizetés szükséges.
2012. dec. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Két TV-nk van, az egyik egy régebbi típus, amihez vettem a készüléket, a másik viszont egy tavalyi Samsung LCD, amin bejönnek a digitális adások!
2012. dec. 14. 14:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kellene "élesíteni" a kábel szolgáltatódnál az új dekódert?
2012. dec. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kézzel beírva, hogy Kezdő frekvencia: 121,500 Mhz, simbol: 6000/6900, QAM 256, bejött a 4 alap csatorna... szóval már csak arra kellene rájönni, hogyan kell a többi 100-at behozni!
2012. dec. 14. 16:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, hogy minden új dekóder kap egy kódot a központból amit be kell írni (általában a szerelő végzi el).

Gondolj bele, visszaélésre is adódhat lehetőség, ha ez nem történik meg, csak el kell osztani az antenna kábelt, és akár a szomszédod is hozzá jutna a vételhez, ingyen.

2012. dec. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem, de végül nem ez volt a gond. Sikerült mindent beállítani, viszont néhány csatorna nagyon akadozik, vagy "Nincs Jel" ... szóval vagy újra kell kábelezni (mert el van osztva a fő kábel), vagy új elosztó kell, vagy mindkettő, vagy... nem tudom mivel lehetne erősíteni a jelet, hogy mindent tökéletesen tudjak fogni!
2012. dec. 14. 20:32
 7/7 anonim ***** válasza:

A bejövő főkábel után, még az elosztás előtt be kell iktatni egy jelerősítőt.

Például: [link]

2013. márc. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!