Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek megéri megcsinálta...

Szerintetek megéri megcsináltatni?

Figyelt kérdés

Bedöglött a tv-m, kihívtam a tv szerelőt, ha jól emlékszem azt mondta tranzisztor hiba. Szereléssel együtt 20-25k.


Probléma viszont az, hogy nem csak ez a hibája, néha oldalt csíkozott, volt benne ilyen furcsa zavaró csík kb 2cm vastag és random mód jött elő. Ilyen lilás színű.

Szóval a pénzemért még mindig nem egy hibátlan tv-t kapnék.

Alkatrésznek megvennék kb 5ezer ft-ért.


Én ezt a tv-t 130k-ért vettem, 4 éve, de azóta sokat fejlődött a technika. Jelenleg 69k-ért van olyan 82cm-s samsung, ami többet tud mint az enyém, és új garanciával. Szóval 39k-t kéne rádobnom ahhoz az árhoz képest, amit szerelésre költenék + ugye lejön a haszon az eladásból.


Full HD led tv pedig van 84k-ért. Samsung UE32EH5000, szuper jó darab, sokkal többet tud mint az enyém, erre 54k-t kéne rádobnom.


Csak hát pénznek lenne jobb helye is, de nem tudom mennyire ésszerű megcsináltatni úgy, hogy továbbra se lenne tökéletes. Tv szerelő már elvitte, de gondolkodok rajta, hogy utána szólok és visszamondom a javítást, szerintetek?


2012. dec. 19. 17:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!