Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Megéri megcsináltatni az...

Megéri megcsináltatni az orromat? (kép)

Figyelt kérdés

Ilyen az arcom közelről:

[link]


Arányaihoz képest nagy az orrom, és fura alakja van. Egy orrplasztika 400-460k forint, amennyire én tudom. Megéri kiadni rá ennyi pénzt vagy annyira nem súlyos? Mit gondoltok?


2012. ápr. 4. 08:31
1 2
 1/15 szimi14 ***** válasza:
100%
Nem súlyos!! És ká lenne olyan sokat ki adni érte ,de ha neked vészes akkor csináltasd meg !! meg ha van rá anyi pénzed :XD
2012. ápr. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát egyelőre nincs, de még nem is vagyok 18, szóval van időm gyűjteni :D
2012. ápr. 4. 09:05
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem felesleges. Még akár a szexepiled is lehet később.

De persze te tudod.. a sógornőm pont most csináltatta meg az orrát, egy állítólag ronda hupli miatt - szerintem pont ugyanúgy néz ki az orra, mint előtte. Mondjuk előtte se láttam azt a huplit.. neki megért ez a műtét fél millát.

2012. ápr. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Én nem is értem a problémát, szerintem nincs vele baj. Nekem van ismerősöm akinek volt orrplasztikája és szerintem pl előtte szebb volt, hiába akkor még nem volt tökéletes-szabályos orra
2012. ápr. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
MI a baj az orroddal? Nem is nagy!Nem fura az alakja!
2012. ápr. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sincs baj az orroddal, de átérzem a gondodat, én a cicimet nem tudom elfogadni, és gondolkozok egy kis szilikonon, csak az a gond, hogy nem tetszenek a szilikon mellek:D szóval eléggé patthelyzet...

A gond, hogy bármennyi ember mondja neked, hogy szép vagy így is, nincs semmi gond az orroddal, akkor is neked kell magadban elfogadnod amit a tükörben látsz.

2012. ápr. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
nincs tipikusan szép orrod, de szerintem ez nem feltétlenül baj:) ahogy előző kommentelők is írták, simán lehet ez a szexepiled :) persze ha nagyon bele vagy betegedve, az más tészta, de külső szemlélőként én "meg lennék elégedve vele".
2012. ápr. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy én szép orrot akarok. >.< De hiába, mindig rájövök, hogy egyelőre még ha lenne is annyi pénzem abból egyetemre mennék külföldön. Na majd egyszer később talán.
2012. ápr. 4. 13:15
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
a képen nem látszik nagynak, ennyi pénzt szerintem csak akkor adjál ki rá, ha nagyon sok pénzed lesz
2012. ápr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem sem vészes, de azért tény, hogy engem is zavarna, ha ilyesmi orrom lenne, szóval megértelek. Szerintem gyűjts, és ráérsz pár évet gondolkodni, hogy megbékélsz e az orroddal vagy inkább másra költöd.
2012. ápr. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!