Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek is jobb lenne, ha...

Szerintetek is jobb lenne, ha a szavazós műsorokban bevezetnék, hogy egy telefonszámról csak egyszer lehessen szavazni?

Figyelt kérdés

Így tényleg az nyerne, akire több ember szavaz, és nem lenne előnyben az, akinek az ismerősei vagy rajongói anyagilag megengedhetik, hogy sok SMS-t tudnak küldeni.

Persze a TV csatornáknak az az érdekük, hogy minél több szavazat érkezzen be... szóval nem fognak ilyet bevezetni. Pedig igazságosabb lenne.



2012. dec. 17. 21:49
 1/4 K. S. ***** válasza:
100%
ja jobb lenne, meg az is jobb lenne, ha nem kerülne 330 ft. ba egy sms
2012. dec. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen jobb lenne!

Bár biztos erre is lennének kijátszási módszerek.

Kapásból az, ha pl Gipsz Jakab apukája megfűzi a 600 kollégáját, hogy a céges mobiljukról nyomjanak egy-egy sms-t. Ők meg nyomnak, mert a Jakab kedves, hiába szimpatizálnak az ismeretlen versenyzővel, Jakab gyerekére fognak szavazni. Szerintem ez sem igazságos, hogy akinek több ismerőse van, az győz...

De az őszinte tetszésnyilvánítást nehéz kiszedni, ha érdekek vannak...


Egyébként a végén már majdnem nyomtam én is egy sms-t Antal Timire, de aztán megláttam, hogy 330... Ez így munkanélküliként sok, úgyhogy sajnálom, de sms formájában nem tudtam jelét adni, hogy ő tetszett jobban... :-(

2012. dec. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, semmi se lehet teljesen igazságos, de az egy számról egy SMS még mindig jobb lenne...

És lehetne normál díjas SMS, nem 330 Ft.


Én is Antal Timinek drukkoltam :)

2012. dec. 21. 00:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Amúgy azt is nyilvánosságra hozták, hogy hány különböző számról kapott szavazatot Oláh-showman és hányról a széphangú-Timi?


Kíváncsi lennék rá...

Állítom, hogy a szavazásra hajlandó átlag tévénéző, aki nem családtagja egy versenyzőnek sem, az Timire szavazott a végén...

2012. dec. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!