Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért jobb az RTL Klub?

Miért jobb az RTL Klub?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy a Hawaii Fiveo 2.évadja kikapott a Gyanú árnyékában c. műsortól.Vagy miért kap ki a Doktor House és a Született feleségek ettől a ,,Házasodna a gazda"-tól. És MIÉRT kap ki a Vasember 2 az Alkonyat 2-től. Nem igaz hogy az ország ennyi alpári hülyéből áll.
2012. nov. 29. 07:34
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Az én értékrendem szerint a tv2-t bambuló semmivel sem jobb, mint az RTL-t bambuló...
2012. nov. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg, mi volt ez a pusztító alpáriság?


Puzsér Róbert

2012. nov. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mind a 2 fos...csak a reklámot nyomassák....
2012. nov. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért, mert a Doktor House és a Született feleségek egy nyújtott rétestészta, hanyadik évadjukat tapossák? A House ráadásul egyre vacakabb (született feleségeket életemben nem néztem).


Azt meg márt tényleg ne mondd, hogy meglepődtél az Alkonyat-győzelmen! Hol élsz te? Azoknak az ötven százaléka is megnézte, akik egyébként a sárga földig lehorják.


A Hawaii Fiveo-t és a Gyanú árnyékában című izét nem ismerem, ezt a tételt passzolom.


De úgyis mindegy, ahogy tudom, a TV2 néha úgy majmolja az RTL-t, hogy lassan nem is beszélhetünk versenyről :)


Egyéb példa? :)

2012. nov. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mind kettő egy kalap sz*r. Örökké csak egymással "hadakoznak". Egyik kitalál, azaz "lenyúl külföldről" egy műsor ötletet, akkor a másik is ugyanazt nyomatja.


Showműsorokat meg végképp nem érdemes nézni, hisz azt, hogy pl.: egy énekversenyben ki marad benn, ki esik ki éppen, és ki nyer, azt úgyis a csatorna "fejesei" döntik el, attól függően mi hoz épp nagyobb nézettséget és így nagyobb bevételt nekik.


Nem az a hülye aki Vasembert vagy épp Alkonyatot néz, hanem az, aki képes betelefonálni az ilyen vetélkedőkbe, szavazásokba a pénzét kidobva az ablakon és abba a tévhitbe ringatva magát, hogy a szavazata bármit is számít.

2012. nov. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sem az RTLm sem a TV2 nem nyújt minőségi tvműsorokat. A reklámokat szakítják meg filmekkel és a nézettségre játszanak, amiért megtesznek MINDENT!! Nem tagadom, nézem, de megválogatom mit. Néha belenézek egy-egy kvízbe is, de amikor olyan bugyuta kérdést tesznek fel, hogy mi a csatorna neve: RTL …? és a műsorvezető sokat sejtetően vigyorog, a sok buta meg betelefonál, mer tuggya… akkor az túlmegy mindenen. Sosem fognak normális (vagy átlagon felüli) műveltségi kérdéseket feltenni. Arra ott vannak a nem-kereskedelmi adók (Gundel-Takács, Vágó) műsorai… Nem vagyok a nyugat ellen, ahonnan ezek jöttek, nincs bajom semmivel, ami jó, de ide a kereskedelmi tévék nagyon nem kellettek volna. Parasztvakítás az egész!


Uff!

2012. dec. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

De benne is van a nevükben a definíciójuk KERESKEDELMI TÉVÉ. Ez elmond mindent róluk. Az sms sem azért van, mert érdekli őket a nézők véleménye. Ez egy bevételi forrás nekik, mint a reklám. Erről szól a kereskedelmi tévézés - szerintem.


Uff!

2012. dec. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az RTl klubon mostanában nincs annyi reklám,minden műsor után már kezdődik a következő
2013. jan. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!