Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ha van mindig-tv beltérim...

Ha van mindig-tv beltérim vagy dvb-t vevőm kártyával, és evvel kötök össze egy másik dvb-t vevőt, azon is kikódolja a csatornákat az előfizetés/kártya, vagy ahhoz is külön kell?

Figyelt kérdés
2012. dec. 17. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Minkét beltérihez külön-külön kártya kell.

Nem is értem, hogy miként akarod összekötni.

2012. dec. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a vevő hátulján van csatlakozó,amihez másik beltérit lehet csatlakoztatni,azaz a 2. beltéri nem antennáról kapja a vételt,hanem közvetlen az 1. beltériről.
2012. dec. 18. 19:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Kissé még kusza ez a helyzet.

Általában a földfelszíni beltéri egységeken kimenő csatlakozók vannak (2 scart, esetleg 1 hdmi) stb.

2012. dec. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

van rajta egy RF kimenet ,amivel a gyári kézikönyv szerint egy másik vevővel összeköthető (ott meg az RF bemenettel).

egyébként azért kérdeztem,mert a 2.vevő is fogja a kódolt csatornákat ,de kártyát nem lehet belerakni.

2012. dec. 19. 16:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Sejtem, hogy mire gondolsz.

Az antenna bemenet alatt (mellett) van egy antenna kimenet.

Összekötheted a 2. számú dekódereddel, de csak az ingyenesen hozzáférhető digitális csatornákat tudod fogni.

Egyszóval: az 1. dekóder antenna kimenetében az a jel jön ki, ami az antenna bemenetben bejött.( Vagyis analóg.)

2012. dec. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!