Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek mennyire van...

Szerintetek mennyire van megrendezve az X faktor?

Figyelt kérdés

2012. dec. 8. 21:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

az x-faktor úgy tűnik végét járja az egész világon, olvastam h itt vki az Amerikai x-faktort említette... én azt nem követem figyelemmel, de a britet igen, és azon ami ott van már Simon Cowell az egész X-faktor rendezője is kiakadt...

ott ugyanis a elsősorban a mentorokra szavaznak a nézők és nem a versenyzőkre. ott egy héttel előbbre tartanak és ma lesz a finálé ahol Nicole Scherzinger 2 versenyzője fog állni, nah, nem azért mert a többiek mentoráltjai nem voltak jók, hanem mert ő a legismertebb és legnépszerűbb a mentorok között, akinek mellesleg a pasijáért Lewis Hamiltonért is a fél világ rajong. így szinte biztos volt h ő lesz a győztes mentor.

szóval az egész x-faktor már nem a tehetségekről szól, hanem csak a PÉNZRŐL!

2012. dec. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Észre se veszitek milyen naivak vagytok ezekkel a konspirációs elméletekkel? Honnan tudnák előre a rendezők, hogy kit fognak kedvelni a nézők?


Te komolyan azt hiszed, hogy az jut tovább akire a legtöbben szavaznak? Drágám ne legyél ennyire naív. Adélt is a 90% szidja még is ott van a legjobb 3ba. Úgy buherálják meg a szavazást ahogy akarják, és Te nem tudod, hogy kire hányan szavaznak.

2012. dec. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
91%
Feró is megmondta: "A döntésemmel NEM értek egyet." Véletlenül sem látszik, hogy meg van rendezve ;)
2012. dec. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes, az eleje óta, akárkivel beszélek ezt a 3 embert szereti. Igen, Adélt is, nem tudom milyen 90%-ról beszélsz, nagyon sokan szeretik!
2012. dec. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Időpont ma 17:00

Mi a sz*rról beszélsz? Én is követem a brit x-faktort és James Arthur messze a legjobb, és Jahmene is nagyon jó. Még jó, hogy ott a helyük a döntőben. Egyedül Ella volt az, akit sajnálok, hogy kiesett, mert nagyon jó volt, de Jamesnél nem jobb. Mellesleg kinek kéne ott lennie? Union J, Christopher? ne viccelj már.... Nicolenak voltak a legjobb versenyzői ezért állnak a döntőben.

2012. dec. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Mégegy: Egyetértek azzal, hogy Adélt nagyon sokan szeretik... Hülyeség, hogy a 90%-a az embereknek utálja őt.:)
2012. dec. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
17:56 Ne legyél már ennyire ostoba. Ez nagyon gáz
2012. dec. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

20:15!

nem egyezik az ízlésünk az biztos...

Jamesnek olyan orrhangja van, h én sokkal inkább Christopher-t juttattam volna a fináléba...

egy győztestől ennél én többet várnék: http://www.youtube.com/watch?v=Lh2oWbaRvQg

/mondjuk legalább nem hamis, ez is vmi/

2012. dec. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!