Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek mennyire van...

Szerintetek mennyire van megrendezve az X faktor?

Figyelt kérdés

2012. dec. 8. 21:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
42%

Hetekkel ezelőtt meg lehetett mondani a kiesők sorrendjét, sőt a commentsblog is megírta már előre.

Meg van írva az egész.

2012. dec. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
Már bocs, de én is meg tudtam mondani hetekkel ezelött, hogy kik fognak kiesni, mert annyira egyértelmű:D
2012. dec. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%

JA:D Én tudok mondani, eredményt is:

3. Csobot Adél

2. Antal Timi

1. Oláh Gergő

És nem azért, mert meg van rendezve, hanem mert tök egyértelmű, mint ahogy az is, hogy Stone meg Szabó Dávid akkor esett ki, amikor.

2012. dec. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nálam Antal Timi a győztes.
2012. dec. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hat ahhoz kepest, h olyan rohadt egyertelmu en is sokkal inkabb Antalra szavaznek. Ha szavaznek...
2012. dec. 9. 01:44
 6/18 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem Gergő, Timi, Adél lesz a sorrend, pedig én pont fordítva szeretném...
2012. dec. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyilvánosságra hoznák, melyik fordulóban ki mennyi szavazatot kapott, talán elhinném, hogy azon múlik. :)
2012. dec. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
a szavazatok vmennyire tuti, hiszen azért ejtették ki Krisztiánt h ne járassa le tovább a műsort, és szombaton tuti h kiejtik Adélt is, mert ő azért nem a fináléba való... csak sokan szavaznak rá és ezért hagyták még most bent, h jövőhéten is tejeljenek a rajongói...
2012. dec. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Meg van rendezve. Minden ilyen tehetségkutató meg van előre rendezve, de ne aggódj nem csak nálunk hanem ugyanúgy Amerikában, Angilában stb. Erre a mostani amerikai X-faktor a legjobb példa. Ott ugyanis műsor végén megmutatják a sorrendet, hogy kire szavaznak a legtöbben, volt egy énekes Vino Alan 3 adosán keresztül a dobogó 3. helyén volt. A 4. adásban pedig az utolsó helyre került és kiesett, és nála színvonalon aluli énekesek maradtak bent (Cece Fray, Diamond White, Emblem3) Akik mellesleg mindig az utolsók között tanyáztak, úgyhogy ha Amerikában ilyen "nyilvánosan" rendezik le a csalásokat akkor mit várunk Magyarországon.
2012. dec. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Észre se veszitek milyen naivak vagytok ezekkel a konspirációs elméletekkel? Honnan tudnák előre a rendezők, hogy kit fognak kedvelni a nézők?
2012. dec. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!