Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kedvenc Doktor House részetek?...

Kedvenc Doktor House részetek? Esetleg idézetetek

Figyelt kérdés
2012. nov. 19. 21:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem az a kedvencem, amelyikben meghal Amber. De amikor House megműti magát otthon, az sem semmi.

Kedvenc idézetem nincs, csak kedvenc zeném: My body is a cage ( legalábbis ez az egy zene, ami megmaradt bennem. :D)

2012. nov. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Majd elfelejtettem: Ez úton is szeretném kinyilvánítani nemtetszésemet a sorozatzáró részről.
2012. nov. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
kedvenc részek: a pszichopata nő és a cipás lány
2012. nov. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kedvenc részem?

Több mint morbid a film..:(

Petefészekrákos nőnek megkérdezték, mit rendeljenek...

Válasz: koporsót.

Csak 6 nő nézte, a szobatársaimmal..a nőgyógyászati onkológián.

2012. nov. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

2x07 Vadászat

2x14 A szex veszélyes fegyver…

2x20 Eufória 2/1

2x21 Eufória 2/2

3x13 Tű a szénakazalban

4x15 House feje

4x16 Wilson szíve

5x18 Cicc-cicc!

7x12 Erre biztos emlékszel

8x22 Mindenki meghal

6x16 Fekete lyuk


Meg az a rész amiben a mexikói kertész keze fekete lesz.És mikor egy törpe gyereket gyógyít (azt hiszem a Kiskarácsony kiskarácsony).Meg amikor repülőgépen gyógyít.

2012. nov. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Érzéketlen
2012. nov. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszett mikor volt egy-egy rész Cuddy és Wilson szemszögéből :) a Cuddy-snak asszem 9-től 5-ig vagy valami ilyesmi volt a címe.

Meg mikor House-nak rendbe jön a lába egy időre és futva jár dolgozni meg ilyenek :D

2012. nov. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én azt imádtam, amikor a Wilson meg a Dr.House abban fogadtak, hogy ki tudja tovább rejtegetni a kakasokat. XD Marha nagy volt, mikor a Wilson ott kergette szegény állatot, a House meg jól kibszott vele folyamat :D
2013. jan. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

2x03

3x18

2013. nov. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

6/16 - (SPOILER ALERT) a vesztegzáras rész. House beszélgetése a halottal, Cameron és az ausztrál csávó tánca, Foerman és Taub drogosan vihogva kergetőznek...aztán amikor a baba előkerül, a végén meg 13 megmutatja a mellét Taubnak, eszméletlen sokat sírtam azon a részen,a meghatottságtól és a nevetéstől is


6/13 (azt hiszem) amikor Cuddy rohanásáról szól az egész, és a végén, amikor meglesz a 12%, már nem emlékszem mihez, kiabál az előtértben, hogy "IGEEEEN" sírtam az örömtől :D


Nagy kedvenc még az összes rész, amiben Amber szerepel, kifejezetten azok, amiben csak hallucinációként, de alapból nagyon bírtam a karaktert, és valami lélegzetelállítóan szép az a csaj, aki játssza


És persze azok a részek, amikor House az intézetben van

2014. aug. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!