Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik a kedvenc South Park...

Melyik a kedvenc South Park részetek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
a facebookos, amikor kyle nem irja alá a szerződéstXD
2012. júl. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amikor a sulibuszon rekednek, és mesélnek. xD

Meg amikor törlik a Földet. :D:D

Alapvetően a régi részek kivétel nélkül. :D Az újakat nem szeretem annyira. :( De az tetszett, mikor kiderült, h Kenny tudja, hogy meghal. :O Váratlan fordulat. xD

2012. júl. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
nekem is a buszos tetszett a történet mesélés de egyébként mind jó:) az első 5-6 évad a legjobb. utána kicsit szarabb lett de azok is jók. nekem külön tetszik a metroszexualitás rész. az már mostani nagyjából.
2012. júl. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A warcraftos rész. Hát az nagyon ütött. Főleg amikor gyűjtötték a sereget :D
2012. júl. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem az amelyikben elmegy az internet városszerte,és majd megőrülnek nélküle,már rég láttam azt a részt így nem tudom már,hogy mi hogy volt,de emlékszem,hogy nagyon szerettem azt a részt :)
2012. júl. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A warcraftos részt én is nagyon szeretem, meg az Osama Bin Ladenes rész még kedvencem, annál viccesebbeket nem láttam.
2013. nov. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!