Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mennyire tartod vércikinek a...

Mennyire tartod vércikinek a mostani (3. ) X-faktort?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon blőd lett: két értékelhető énekes van, a többinek nincs hangja, a mentorok kipergették azokat is, akik némileg tehetségesek (még a válogatások során). Összevetve a német, amerikai vagy brit verzióval egy agyrém, azokban még az Oláh Gergő is kiesett volna, s azok nem mennek el ennyire a bulvárra.


Miért erőltetik annyira ezt a sok tehetségkutatót ilyen gyakran, amikor már az első két-három Megasztár kiaknázta az összes fiatal magyar tehetséget kb. 10 évre?


Felháborító, amit az RTL Klub művel tehetségkutatás címén. A TV2 The Voice-ja annyival jobb egy paraszthajszállal (az unalmassága ellenére is), hogy ott valódi (be nem futott / megbicsaklott pályájú), középszerű hangok jutnak a mikrofonok elé.


2012. nov. 4. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a csaláson vagyok mérhetetlenül felháborodva! Olyan még soha nem volt, hogy megszakítják reklámmal a szavazás eredményét. Gyorsan be kellett nyomatni a Zámbó klán több száz SMS-ét, "nehogymán kiessen a nagyon tehetséges Jimmy fiú"! Gyalázatos disznóság, bár Lass Bea is megérdemelte. Az egész idei X-Faktor egy hatalma nagy gagyi NULLA.
2012. nov. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi tehetségtelen "énekes" még nem volt egy műsorban. Zámbó Krisztián meg az apja hírnevéből él meg, mert neki nincs hangja se.
2012. nov. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1. akkor már le volt zárva a szavazás, ha jól tudom.
2012. nov. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak azt mondták! Hazug, kritikán aluli az RTLKLUB.
2012. nov. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az eddigieknek se volt magas színvonala, de még csak közepes sem. De idén sikerült még a korábbiakat is alulmúlni. Soha ennyi tehetségtelen versenyző nem volt még, a mentorok gyalázatosak, a műsorvezető meg pocsék mint mindig. Komolyan azon gondolkozom, hogy nem nézem tovább, csak időpocsékolás, meg felesleges mérgelődés a megbundázott igazságtalan kiesések miatt.
2012. nov. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2012. nov. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!