Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A mostani Megasztárban miért...

A mostani Megasztárban miért nincs egy kiemelkedően tehetséges énekes sem?

Figyelt kérdés
2012. márc. 23. 21:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

A Radics Gigi az.

15 éves,és fantasztikus hangja van.

2012. márc. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Gigi az , nekem még Timea hangja is tetszik,csak nem elég képzett. Egyszerűen borzalmas volt a tegnapi adás. Sajnos a párbajjal kiesett pár jó énekes,mert a jókat a jókkal a rosszakat,meg a rosszakkal párbajoztatták..
2012. márc. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Giginek nagyon jó hangja van, és ő is fogja megnyerni
2012. márc. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is Gigit mondanám a legtehetségesebbnek, de azért nagyon jó még Tímea és szerintem Bozont is.
2012. márc. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Gigi kva tehetséges.

A Megasztárnak azért is nehezebb, mint az X faktornak, mert már a 6. széria fut és kifáradt a műsor. Az X meg új volt tavalyelőtt és csomó jó énekes inkább oda jelentkezett, ha belegondolsz, ezzel hatalmas szerencséje volt az RTL klubnak, a jelentkező énekeseknek köszönheti, a színvonalat.

Engem jobban zavar, hogy az X-ben a végén sokszor a kevésbé jókat szokták benn tartani és sokszor unfair módon kezelik őket, a csatorna nem becsüli és érdemli meg, hogy ekkora tehetségek jelentkezzenek hozzájuk.

A Mega sokkal emberibb nekem, remélem, hogy az X faktorban hamar megjelenik a nívócsökkenés , a Mega meg jobb lesz.

2012. márc. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

De vannak kiemelkedo enkesek :) .. Gigi nagyon jó.. azok hangok. áá nagyon nagyon pofi.


Talán Attila magass hangjait, éjjel nappal képes lennék halgatni. Az is profii :D


Bozontnak is faszaa hangja van.


Na még Kullai Tímea is a jók kozé tartozik.


ebböl következik hogy vannak tehetségesek :)

2012. ápr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Attila király, Gigi pedig a nyertes.
2012. ápr. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én nagyon nem szeretem ezt a Megasztárt. Nagyon gyenge, szánalmas. De Radics Gigi el kell ismerni nagyon jó, kiemelkedik a mezőnyből ő tényleg tehetséges, a többiek nagyon gyengék hozzá képest. Így elég gáz ez a műsor, igazságtalan lenne, ha nem ő nyerne.
2012. ápr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Radics Gigi "kiemelkedően tehetséges".
2012. ápr. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Radics Gigi a kiemelkedő akkor még tuti nem hallottad énekelni ha ilyeneket írsz
2012. máj. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!