Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A mostani Megasztárban miért...

A mostani Megasztárban miért nincs egy kiemelkedően tehetséges énekes sem?

Figyelt kérdés
2012. márc. 23. 21:37
1 2
 11/14 anonim válasza:
Mekkora csalás már, persze hogy harmadjára őt engedi nyerni a zsűri, még amikor először volt anno akkor tényleg bíztam benne, de így elvette más esélyét ami neki 1x már megadatott.Erre sajnos azt kell mondjam hogy Radics Gigi nem érdemeltem meg...
2012. máj. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
nemérdemelte*
2012. máj. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha meg nem ő nyert volna,akkor meg az lett volna a gond,hogy egy nagyobb tehetség nem nyer a kisebbel szemben. Jó volt Andrea is,de ez egy ilyen dolog.

Igazából a múltkori megát elszúrták.Szerintem Gigi hangja sokkal jobb,mint Renátáé.

2012. máj. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Az megint más, de ebbe a harmadikba már csak a saját, nem is tudom hogy mondja, nem akarom megsérteni mert tényleg nem, és nem a féltékenység szól belőlem, nem vagyok éppen egy zenész gyerek de akkor is, ez utóbbi 2 Megasztár, nagyon ellet b@szva
2012. máj. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!