Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » X-faktor. Csak szerintem...

X-faktor. Csak szerintem iszonyat gyenge mindenki?

Figyelt kérdés
Nincs egy tehetség sem köztük, nincs egy különleges hang sem, nincs egy különleges énektudás sem, egy érdekes személyiség sem, semmi... abszolút. Mindegyik egyformán unalmas. Ezek lennének a legjobbak akiket ki tudtak válogatni? Ilyen rossz a magyar helyzet? Vagy csak én nem látok bennük semmit? Túl sokat várok el? Persze láttam svéd, finn és hasonló tehetségkutatókat, szóval valahogy ahhoz viszonyítom. De nem hiszem el hogy nincs nálunk egy rendes tehetséges ember sem. Ti hogy látjátok ezt?

2012. nov. 3. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Már az első x-faktort is untam, úgyhogy már nem is nézem... annyira semmilyen...ezek a legjobbak? pff néhánynál még én is jobban nyekergek...
2012. nov. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%

Egyetértek.

Azt sem értem miért vannak elájulva Gergőtől. Nem rossz, amit csinál, de 5 hangon énekel, semmi olyat nem mutat, ami egyáltalán ének. És ő van sztárolva. A többi meg egész egyszerűen hamis, ami az éneklés legelső buktatója.

A Like ér még valamit az összes közül.

2012. nov. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Quorra válasza:
82%
Gergő meg Adél jó, a többi egy kalap kaki.
2012. nov. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
Hülye vagy, az van. Oláh Gergő egy Isten adta tehetség és igen, csak te gondolod, hogy nincs köztük egy kiemelkedő sem. Olvasgass kommenteket, rájössz, hogy a többség kit bír és kit nem.
2012. nov. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Na erről beszélek.

Ha valami kicsit, de csak egy kicsit nehezebb és nagyobb lélegzetű zenét kellene énekelnie, azzal már gond lenne.

Kedvelem, őszintén, mert hangulatos, jó bulit csinál és egy szerethető srác, de attól még pár hang a terjedelme.

2012. nov. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az igaz hogy nincs sok jó mint a tavalyi adásban de akiken csak egy kicsit kell csiszolni hogy szerintem jó előadók legyenek azok:Antal Timi,Oláh Gergő,Szabó Dávid.
2012. nov. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Antal Timi,Oláh Gergő...számomra is ők a favoritok. Stone-t is bírom, de sztem nem az ő műfaja ez az egész. Ilyen Adél, Zámbó Krisztián meg nemtudom mit keres ott egyáltalán.
2012. nov. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!