Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki (k) a legjobb csaj (ok)...

Ki (k) a legjobb csaj (ok) /pasi (k) az eddigi magyar X-faktorokban?

Figyelt kérdés
Zsűritagok kizárva.

2012. okt. 28. 19:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
58%

Legjobb pasi nyilvánvalóan Nagy Csaba

Legjobb csaj meg szerintem Janicsák Veca és most Csobot Adél.

2012. okt. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Legjobb csaj: Muri Enikő
2012. okt. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Ki az a Nagy Csaba?

Nem Vastag Csabara gondoltal?

Amugy pasik kozul o,az tuti:)))

Csajok kozul Veca,Antal Timi szerintem szepek,bar en lany vagyok nem tudom ugy megitelni.

2012. okt. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Pasi tuti, hogy Vastag Csaba. :)

Csaj: talán Antal Timi.(remélem így hívják)

2012. okt. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Jaaaj, igen Vastag:))

Nah, aszociálom én a vastagot a naggyal:D


Jah igen, Muri ENikő is nagyon jó csaj.

2012. okt. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Janicsák Veca
2012. okt. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Hátha ez még segít, ha valaki nem jut eszetekbe:


Első évad 12 döntőse: Domokos Fanni, Janicsák Veca, Shodeinde Dorka, Szabó Mariann, Wolf Kati, Summer Sisters (Nyári Edit és Nyári Aliz), Mimi és Gergő, Király L. Norbi, Takács Nikolas, Vastag Tamás, Vastag Csaba, Non Stop


Második évad 12 döntőse: Bagosi Alexa, Kováts Vera, Muri Enikő, Ikrek (Hajdu Bea és Mariann), Baricz Gergő, Demes Tamás, Kelemen Csaba (Lil C), Gyurcsik Tibor, Kocsis Tibor, Tarány Tamás, Apollo23, Rocktenors


Harmadik évad 12 döntőse: Antal Tímea, Csobot Adél, Kvaka Andrea, Lass Bea, Like, Spirit, Fehér Zoltán, Oláh Gergő, Szabó Dávid, Kovács László (Stone), Zámbó Krisztián, PJZ

2012. okt. 30. 10:59
 8/19 senior24 ***** válasza:
Én tartok senkit sem jo csajnak meg pasinak az X-ben.Számomra nagyon régóta világos,hogy nem azért szeretnek egy pasit az x-ben mert jo hangja van hanem mert "jo pasi".Mert külsöre szimpi,meg megnyerö,meg izmos,meg borostás,meg természetesen nyálas, dedós kisfius arca van.Mert nagyon különleges hangja egyiknek sincs.Meg lehet figyelni manapság szinte majdnem mindenki ugyanugy néz ki,meg az énekhangok is elég hasonloak,már szinte ugyanazok.Nyugodtan hivhat valaki engem irigykedönek meg mit tudom én,nem érdekel,nyilván ha ezeket a "nagy sztárokat" szidom,akkor olyan mintha ezeknek a rajongoknak az anyját szidnám,de nem érdekel.Az a helyzet hogy a mai kis elkényesztetett kislányok,meg kisfiuk aki majd felnönek,ezek vannak többségben,nyilván a korabelire fog szavazni,és ottvannak a mai kis 13-14 évesek és ebben a korban nem a hangukat fogják nézni hanem a külsőt és hogy milyen sármos pofija van a kisfiunak.Én azáta nem nézek ilyeneket amiota egy ritka jo hangu és nagyon jo hangu énekes kiesett egy nyálas elkényesztetett,babaarcu k'csög ellen,csak azért mert a kislányok az alsoiskolábol ezt szavazták meg.Hát hiába ez az igény magyarországon.SZÉGYEN!!!!
2012. okt. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 senior24 ***** válasza:

És különben is.már ösidök óta világos hogy azzal hogy az ember szinpadra áll és csinál valami jot,már közelebb is jutott egy lány bugyijához,vagy egy pasihoz egy csaj.Tök mindegy.Ezért mondta egy hires ember hogyha nem nézel ki tul jol ha nem kellesz ez miatt a csajokank,akkor kezdj el zenélni!!!

A tudatalatti ÉRDEK! az amiért az emberek ilyenekért rajonganak,persze nyilván tagadják,még szép h tagadják,de magukban azért tudják amit nyilván nem fognak elmondani,mert h minden hétvégén másért rajongjak?Vicces!!!

2012. okt. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 senior24 ***** válasza:
0%
Most őszintén ott van az a Flour Tomi.Könyörgöm ki az?Mit alkotott?Össze lehet hasonlitani egy Beatles-el vagy egy Rollings Stones-al?Vagy a legnagyobbakkal akik alkottak is valamit és amiken generáciok nöttek fel?Csak azért kellenek az ilyenek mert kislányok meg kisfiuk mindig is lesznek és azt a korosztályt ezzel be lehet h'lyiteni.Dedosok bálványa!
2012. okt. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!