Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogyhogy Kvaka Andrea esett...

Hogyhogy Kvaka Andrea esett ki az xfaktorból? ÉN ezt nem értem, jó volt a hangja is meg minden. Nektek mi a véleménmyetek?

Figyelt kérdés
Olyan aranyos volt,annyira jólelkú nő,és hangilag is rendben volt. Mért pont ő esett ki?? (azon kívül hogy nem szavaztak rá elegen) Ti szerettétek?? Ti is kiejtettétek volna?? Bezzeg az a (szerintem)kényes kis adél meg az a zámbó krisztián bent van,pedig (szerintem)semmi hangja csak az apja híres..Nem értem hogy engedhették el Andreát amikor tényleg színpadra termett volt. Nektek mi a véleményetek a kieséséről? Fel fogják még fedezni?? Lesz száma vajon, vagy eltűnik a süllyesztőben?? Komolyan ilyen kevesen szeretik hogy ő kapta a legkevesebb szavazatot? :O

#X-Faktor #Kvaka Andrea #Andrea kiesése
2012. okt. 15. 20:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ő volt a legjobb az egészben. Fehér Zolit biztos csak megsajnálták, mert ő visszatérő, de lehet hogy nem találták elég érdekesnek, de hogy ez miért baj azt nem tudom mert a hangja jó és ez a fontos. Én Lass Beát küldeném haza mert csak egy hisztis művésznőcske. Andi tényleg maradhatott volna még.
2012. okt. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Csobot Adél játssza a nagy művésznőt, persze csak egy 18 éves liba, aki megjátssza magát.
2012. okt. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!