Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogyhogy Kvaka Andrea esett...

Hogyhogy Kvaka Andrea esett ki az xfaktorból? ÉN ezt nem értem, jó volt a hangja is meg minden. Nektek mi a véleménmyetek?

Figyelt kérdés
Olyan aranyos volt,annyira jólelkú nő,és hangilag is rendben volt. Mért pont ő esett ki?? (azon kívül hogy nem szavaztak rá elegen) Ti szerettétek?? Ti is kiejtettétek volna?? Bezzeg az a (szerintem)kényes kis adél meg az a zámbó krisztián bent van,pedig (szerintem)semmi hangja csak az apja híres..Nem értem hogy engedhették el Andreát amikor tényleg színpadra termett volt. Nektek mi a véleményetek a kieséséről? Fel fogják még fedezni?? Lesz száma vajon, vagy eltűnik a süllyesztőben?? Komolyan ilyen kevesen szeretik hogy ő kapta a legkevesebb szavazatot? :O

#X-Faktor #Kvaka Andrea #Andrea kiesése
2012. okt. 15. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy ilyen műsor.
2012. okt. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%

Színház az egész , a csobot adél is 4éneklésből 1x jól csinálta 2x nagyon roszul 1x meg nemtudta a szöveget , mégis elvileg bent vana legjobb 11ben , vicc az egész .

Zámbónál ugyanez , bár neki legalább van 1 kis hangaj.

2012. okt. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Zámbó Krisztiánnak semmi hangja, csak a neve viszi tovább, a végén megnyeri, mert a familia nyomatja. Andrea sokkal jobb nála.
2012. okt. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha olyan hangod lenne, mint Zámbó Krisztiánnak, akkor te is ott lennél a képernyőn.

Nem tudom miért kell nymni ezt a süket szöveget, hogy a nevéből él meg. Ha tehetségtelen lenne, akkor már rég kiesett volna.

A rap-bohócok viszont tényleg mit keresnek a műsorban, amikor Kvaka Andreák esnek ki?

2012. okt. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Zámbónak igenis rossz hangja van, irritáló, és remélem, hamar kiesik. Andrea maradhatott volna még.
2012. okt. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem akarom bántani, de Zámbó Krisztiánnak tényleg nincs hangja. Kár erőltetnie szerintem.
2012. okt. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem ő kellett volna kiessen, de azért Csobot Adélhoz ne hasonlísd, neki sokkal jobb hangja van, meg van egyénisége.

Andrea szerintem nagyon leszerpelt azzal, hogy ő mennyire szeret emberekkel foglakozni, meg segíteni az embereken, ezért villanyszámlát olvas le. Ez nagyon gáz volt.

2012. okt. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az nem lett volna gáz, ha tisztességes munka helyett prostiként villogott volna filmekben?! Ja persze, ahhoz "modellnek" és prostinak kell lenni, hogy RTL-es celeb lehessen valaki. Andrea normális ember, nem illett bele ebbe a mocsárba.
2012. okt. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nos, ha valaki olyan esik ki, aki megérdemelte volna, akkor vasárnapra mindenki elfelejti az egészet. Így viszont, holnap már szerda és még mindig ez a téma mindenütt, és az emberek csakazértis megnézik szombaton a műsort, hogy lássák, tényleg a béna jutott tovább.
2012. okt. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Engem nagyon felháborít... de már az elején tudtam, hogy ez lesz. Nem lepődtem meg. Ez egy ilyen sz@r műsor.

Csobot Adél??? Stílus, egyéniség? :-D Hol???

Talán két igazán jó hangú énekest találtam a műsorban, abból az egyik kiesett, erről ennyit.

Csak úgy megjegyzésképpen Andi dalait minden nap hallgatom vagy 5x egymás után, a többiekét abszolút nem.

Hallani fogunk még róla, ez biztos! ;-)

2012. okt. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!