Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki hogy tetszett tegnap az X...

Ki hogy tetszett tegnap az X Faktorban?

Figyelt kérdés

Szerintem Stone kellett volna kiessen, nem is értem mit keres ott. Krisztián is nagyon gyenge volt.

Kvaka Andreát kicsit sajnáltam, bár nekem nagyon unszimpatikus volt, ahogy a kisfilmjében rá akart játszani arra, hogy ő mennyire segít az embereken, mennyire szeret emberekkel foglalkozni, ezért villanyszámlát olvas le. Szóval furán jött ki, ha annyira szeret segíteni, miért nem önkénteskedik valahol vagy ilyesmi?

Csobot Adél szerintem ügyes volt, bár tudjuk, hogy ez a műfaj megy neki.

A Spirit is tetszett, igaz hangilag nem a legjobbak, de helyesek együtt.

Oláh Gergőt annyira nem bírtam eddig, de most pont mint egy profi, nagyon ügyes volt.

Lass Bea mintha egy színdarabban lett volna, nekem egy kicsit sok a drámázása.

Antal Timi meg Szabó Dávid is ügyesek, bár bevallom nekem unalmas mind a kettő, valahogy nem igazán fognak meg, de nyilván nagyon jó hangjuk van.

Fehér Zoltán nem szimpatikus, ha nem látom, csak hallom, akkor tetszik, de ha ránézek, akkor már nem.

Nekem a Like is unalmas, a PJZ meg szimplán bohócok és idegesít, hogy egy szót nem lehet érteni belőle.



2012. okt. 14. 08:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Kedves hatodik válaszoló! Milyen női irigységről beszélsz? Nézd csak meg Adél összes előadását, akkor alkoss véleményt. Nem bírom a csajt, de tegnap tényleg nem volt rossz, viszont az okozott nagyon sokakban felháborodást, hogy Adél a második előadásában(a táborban)teljesen elrontotta a szöveget, végig a mentorok segítettek neki, mégis továbbjutatták. Utána is gyenge volt, de Malek elvitte magával az élő showba.

Hogy a kérdésre válaszoljak, úgy igazán senki sem tetszett annyira tegnap, hogy megjegyeztem volna, Antal Tímeát bírom, aranyos, és Lass Bea is jó volt, habár számomra nagyon irritáló személy. A többiekre nem is emlékszem. Viszont azt sajnálom hogy nem Fehér Zoltán esett ki, nem mintha Kvaka Andreát annyira bírnám, de A Fehér Zoli egy borzalmas gyerek, nagyon idegesítő!!

2012. okt. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nálam a sorrend a következőképp néz ki:


1. Lass Bea: az egyetlen libabőrös produkciót ő nyújtotta, később aztán többször egymás után is meghallgattam. Hát, elképesztő volt. Az elején bizonytalankodott még, de utána és főleg a vége... Lady Gaga is megirigyelné, ráadásul a hangjuk is hasonló, tökéletes választás volt a dal. Bea a legszuggesztívebb előadó valamennyiük között.


2. Antal Tímea: ő valóban a HANG, tegnap bevállalt egy nagyon nehéz dalt, de gond nélkül megoldotta. Libabőrös nem volt a produkció, de a kristálytiszta hang miatt nem lehetett nem figyelni rá.


3. Oláh Gergő: énektudása mellett most már pazar tánctudásáról és tanúbizonyságot tett. A dalt kisujjból énekelte, neki jöhetnek jóval nehezebb és komolyabb dalok is. A produkció tökéletes volt, de a szám milyensége miatt nem lehetett átütő.


4. Csobot Adél: ezt nagyon tudja. A koreográfia, a mozdulatok, a hang - minden passzolt. Él a színpadon, élvezi a reflektorfényt, csak jó kérdés, hogy pl. egy Titanic-betétdallal hogy birkózna meg.


5. Szabó Dávid: Szépen énekelt, tisztán és a lányok számára bugyinedvesítő módon. Elismerem és értékelem a profizmusát.

2012. okt. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Fehér Zoli, Kvaka Andi, Zámbó Krisztián, PJZ, Stone az első 5 adás kiesői REMÉLEM!

Lass Bea olyan semmilyen...

Like, Antal Timi és Szabó Dávid, jók szó se róla, de nem győztek (még) meg...

Adél és Gergő nagyon jók, de ezt eddig is tudtam.

De a legmeglepőbb nekem tegnap a Spirit volt... Nem is számítottam arra, h ilyen jók lesznek!! Gratula nekik!

2012. okt. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Szabó Dávid szerintem egyáltalán nem bugyinedvesítő:D Szerintem nem egy férfias jelenség, engem Bereczki Zoltánra emlékeztet.

Nekem Antal Timi tetszett meg Oláh Gergő. A többiek nem nyújtottak számomra emlékezetes előadást.

A női irigységre reagálnék én is. Én elismerem, hogy van hangja Cs. Adélnak, és néha még jól is énekel, de azért mert irritál a személyisége nem jelenti azt, hogy irigy lennék rá. Annyi ének hangom van nekem is, csak én nem vagyok exhibicionista ezért nem mutogatom magam ilyen helyeken. Ha pár évvel idősebb is, de nála azért szebb vagyok sokkal, sosem volt gondom a pasikkal, sikeres vagyok a hivatásom terén is, nem vágyom hírverésre, akkor miért lennék rá irigy? Antal Timi százszor tehetségesebb nála, (szerintem bájosabb is) nő is, szerepel a tévében, érdekes rá mégsem vagyok irigy? Hogy van ez akkor? A túlontúl exhibicionista emberekkel nem szimpatizálok, ez van. Legyen az illető akár férfi, akár nő. Mellesleg a barátomat is idegesíti a csaj, és még szépnek sem találja a fejszerkezetét. Pedig nem papucs, nem igazán szokott azzal törődni, hogy én mit akarok hallani:D A leányzó a második és harmadik "fellépését" irdatlanul elszúrta, kevesebbért is tettek már lapátra énekeseket az X-ben. Kiváló énekesek estek ki miatta, mert seggrázásban jobban ott van a szeren. Oké, hogy nyomul ezerrel, de miért nem lehet valaki ízlésesen! magamutogató? Szerintem kevésbé közönséges emberek sokkal izgalmasabbak tudnak lenni. Talán majd pár év múlva kinövi, így még a cukros Fanni is szimpatikusabb volt.

2012. okt. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Tegnap a csapat 4/5-e förtelmes volt. Nekem kb. csak Csobot Adél tetszett....
2012. okt. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

a legpocsékabb zámbó krisztián volt, aki Jimmy akar lenni,de sose lesz az! :)

Ő protekcióval kerülhetett be.

Ha van igazság akkor kiesik,és megy haza a fenébe.

2012. okt. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
szabó dávid a legjobb!!!utána pedig az oláh gergő
2012. okt. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Andi volt a kedvencem. :-) Utána jön Timi és akkor asszem itt ki is fújt.

Adélra? Már ne is haragudj meg egyik válaszoló, de kicsit sem vagyok irigy. Ronda, irritáló, túl modoros és egy műfajos. Sajnálom ez az őszinte véleményem.

Az én páromnak se tetszik...

Andi és Timi is sokkal szebb l, rájuk mégse vagyunk irigyek? Vajon mért nem?

2012. okt. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!