Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki hogy tetszett tegnap az X...

Ki hogy tetszett tegnap az X Faktorban?

Figyelt kérdés

Szerintem Stone kellett volna kiessen, nem is értem mit keres ott. Krisztián is nagyon gyenge volt.

Kvaka Andreát kicsit sajnáltam, bár nekem nagyon unszimpatikus volt, ahogy a kisfilmjében rá akart játszani arra, hogy ő mennyire segít az embereken, mennyire szeret emberekkel foglalkozni, ezért villanyszámlát olvas le. Szóval furán jött ki, ha annyira szeret segíteni, miért nem önkénteskedik valahol vagy ilyesmi?

Csobot Adél szerintem ügyes volt, bár tudjuk, hogy ez a műfaj megy neki.

A Spirit is tetszett, igaz hangilag nem a legjobbak, de helyesek együtt.

Oláh Gergőt annyira nem bírtam eddig, de most pont mint egy profi, nagyon ügyes volt.

Lass Bea mintha egy színdarabban lett volna, nekem egy kicsit sok a drámázása.

Antal Timi meg Szabó Dávid is ügyesek, bár bevallom nekem unalmas mind a kettő, valahogy nem igazán fognak meg, de nyilván nagyon jó hangjuk van.

Fehér Zoltán nem szimpatikus, ha nem látom, csak hallom, akkor tetszik, de ha ránézek, akkor már nem.

Nekem a Like is unalmas, a PJZ meg szimplán bohócok és idegesít, hogy egy szót nem lehet érteni belőle.



2012. okt. 14. 08:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Stone tényleg nem volt valami lenyűgöző.Zámbó Krisztián meg alapból nem szimpatikus,egyetemben Csobot Adéllal.Nagyon tehetséges és szép lány(meg a lábait is elfogadnám),de én a gesztusaitól és úgy az egész embertől a falra mászok.

Kvaka Andi és Szabó Dávid annyira nem hagyott mély nyomokat bennem.Unalmas volt.

Lass Bea nekem sok volt,tényleg mint egy színházi elöadás,néha még félelmetes is volt.

2012. okt. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

tény, hogy kvaka andreának nagyon jó hangja van, de tegnap nagyon elszúrta... sok helyen hamis volt, nem énekelt jól:/ stone nekem sem tetszik annyira. krisztiánnál kettős érzésem van, sokszor úgy énekel, hogy libabőrös leszek, máskor meg bénán. nagyon nehéz olyan dalt választani, ami jól áll neki és felszabadultan el tudja énekelni. :) adélkát annyira nem bírom a személyisége miatt, de a tegnapi előadása egész jó volt. persze attól még nem szimpi a csaj :D spirit tetszett, oláh gergő is :) lass beát nem bírom. lehet, hogy jó a hangja de akkor sem szeretem. drámázik meg sír állandóan. antal timinek nagyon erős és jó hangja van, dávid mondjuk tegnap kicsit nyálas volt szerintem, de azért jól adta elő a dalt :) fehér zolitól kiráz a hideg és most ezt nem pozitívként mondom. okéé, nincs rossz hangja, de idegesít, hogy úgy mozog és beszél mint egy rossz homi :D like szerintem nagyon jó! :)) pjz-nek csak az első száma tetszett még a válogatón, azóta... inkább nem mondom :D


16/L

2012. okt. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

1.vagyok,csaj véletlenül elküldtem!:)

Antal Timi nekem tetszett!Olyan kis aranyos volt.

Oláh Gergő meg kb,mint egy profi...nagyon jó volt!

A csapatok meg?Háááát....akiben egy kis fantáziát is látok az a ,,LIKE",de ennél közhelyesebb nevet nem is választhattak volna.

A SPiRIT is jó volt,jó volt de olyan semmilyen!

a PJZ meg nem értem hogy mit keres ott?!

Persze ez csak az én véleményem és le a kalappal mindegyik versenyző előtt,mert nincsen könnyű dolguk!

2012. okt. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
*csak
2012. okt. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem stone tetszett, zámbó krisztián már alapból nem, oláh gergő szuper volt, csobot adél csak azt a műfajt tudja jól elénekelni, amúgy meg csak színészkedni tud, a LIKE és a PJZ nagyon tetszett fehér zolit utálom, sajnálom hogy Kvaka Andi esett ki :// Timinek meg Dávidnak nagyon szurkolok
2012. okt. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nem vagyok egy X Faktor rajongó (a koromnál fogva), de tegnap megnéztem kíváncsiságból többek között Csobot Adélt is.

Nem értem a fanyalgókat, igen csinos, jó mozgású lány, a hangja is megvan hozzá, hogy nagyon jó énekesnő legyen.

Szerintem a fanyalgás amit eddig tapasztaltam, simán női irigység, féltékenység, nem hiszem, hogy a fiúk többségének ne tetszene, és ez a legfontosabb.

2012. okt. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

CSobot Adél , Oláh Gergő, Lájk, Szabó Dávid tetszett

Lass Bea tré volt, ZÁmbó nagyon gyengus nem is értem miért nem ő esett ki, Fehér Zoltán is ratyi, ja meg Stone is borzalmas volt, PJz pedig egy nulla nem érteni a szövegüket, Kvaka Andit sajnáltam de nem volt kedvencem, a többit, akit nem említek azok semlegesek tehát nem váltottak ki se pozitívat se negatívat.

2012. okt. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Stone nem a kedvencem, számomra nem jelent semmit. Ilyenek még sokan mások:) Akik aranyosak azok a Spirit, Oláh Gergő mindig nagyon jó, mondhatni ő a kedvencem, Antal Timi is aranyos lány, és nagyon profin énekel, csak hiányzik belőle a könnyedség. De nekem nagyon szimpatikus, szerény, visszafogott, alázatos. Adélt nem szeretem, antipatikus. Van amiket jól tud énekelni, tegnap jól tolta, csak nem teszik a hangszíne meg a stílusa. Csinosnak csinos, szépnek nem szép, egyéniség, az kétségtelen, bár szerintem roppant idegesítő. A Lass Bea sem igazán tetszett, annyira túlspiláz mindent. Akiket nem említettem, azok iránt nem táplálok érzelmeket:) Nem örülnék és nem is lennék szomorú ha kiesnének. Bár még aranyos a PJZ is, nem egy sablon formáció.
2012. okt. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Zámbó nekem eddig csak a válogatón tetszett, soha nem szerettem az apját még egy kicsit se, de a hideg kirázott akkor amikor az ő számát énekelte annyira jó volt, viszont azóta viszont folyamatosan rém gyenge. Felőlem kieshetett volna.

Adél ugyanúgy csak a válogatón volt jó, utána gyenge, de a tegnapi produkciója nekem nagyon tetszett, talán az övé tetszett a legjobban.

Stone nekem eddig nagy kedvencem, de ha a tegnapi előadását pontoznom kellett volna legjobb esetbe is csak egy gyenge 6-ost adtam volna rá. Kicsit tartok attól, hogy Keresztes Ildikó elrontja és más stílus fele viszi el őt is, ahogy tavaly Baricz Gergőt...

Oláh Gergő nagyon jó, ha tartja ezt a szintet a győzelem egyik legnagyobb esélyese lehet.

Nekem tetszett a P.J.Z is, bár nem hiszem, hogy az X-faktorba sokáig eltudnak majd menetelni, a Csillag születikbe jobban eltudnám képzelni őket, ott akár a végéig is eljuthattak volna, ha ott indulnak. Ettől függetlenül én szorítok nekik, szívesen meghallgatnám tőlük Eminentől a Without Me-t:)

Tetszett még a Spirit is.

A többiekre nem is igazán emlékszek, az élő adás előtt se "érintettek meg", ezért róluk nem alkotnék most véleményt:)

2012. okt. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Quorra válasza:

1. Oláh Gergő

2. Csobot Adél

3. Spirit.


Aki nagyon nem tetszett: Kvaka Andi (hála az égnek kiesett, nagyon irritáló, gusztustalan nőszemélynek tartom), Stone, Krisztián, Like.

2012. okt. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!