Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért van az, hogy a tehetségk...

Miért van az, hogy a tehetségkutató műsorokban szociális alapon jár a továbbjutás és nem tehetség alapján?

Figyelt kérdés

Rendszeresen előhúzzák a beteg testvér, halott nagypapa, csóró család, elásott kiskutya kártyát, ilyenkor a zsűri zokog, a műsorvezető zokog, a (fizetett) közönség pedig egymás vállára borulva könnyezik.

És az ilyen versenyzők rendszeresen továbbjutnak csak azért, mert az ilyenekről jó sokat tudnak írni az újságok, meg lehet kisfilmet forgatni. Aki meg tehetséges azt kiszórják. Ezt miért tehetik meg? A nézőket nem érdekli hogy az orruknál fogva vezetik őket?



#X-Faktor #Megasztár #Csillag születik #tehetségkutató műsorok
2012. okt. 2. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy szó: pénz.
2012. okt. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

A történet másról is szól, sajnos.

Arról a szellemi igénytelenségről, amit a kereskedelmi csatornák sikeresen elértek az évek folyamán.

2012. okt. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért nézed? Én nem nézem, ezért ezekről nem is volt tudomásom eddig.

Meg ezután sem érdekel.

2013. jan. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na én ott fejeztem be ezeket a műsorokat ahol az Utasi Árpi nyert és kiejtettek már az elődöntőbe olyan tehetségeket mint pl Hajnóczi Soma vagy az Attraction.Úgy hallom azóta ez csak sokkal rosszabb lett.De az idő végül igazságot tesz ezekből világhírű csillagok lettek még Utasi Arpi...hát Utasi Árpi maradt.
2023. nov. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!