Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az Xfactor szereplőinél van...

Az Xfactor szereplőinél van vmi kikötés? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tehát ezek a válogatások nyáron voltak és hogy meg van-e szabva nekik, hogy csak utána írhatják ki közösségi oldalakra stb, mikor már lement a tv-ben?
2012. szept. 29. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

igen


nem írhatnak semmi olyat, amit ők már tudnak, de a közönség elé még nem került (tehát még nem volt műsorban)

ha bármilyen információ kiderül, akkor kizárás lesz a vége


(például én is tudom, kik vannak benn a legjobb 12-ben, a döntőben, de nem lehet világgá kürtölni, különben kizárják a testvéremet)

2012. szept. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) Akkor jól gondoltam, mert egyik régi ismerősöm is benne van még, meg most láttam, hogy kiposztolt azokat a videókat, amiket már felraktak a honlapra, de semmi konkrétat nem írtak le:)
2012. szept. 29. 23:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Majd megírjátok a válogatások után, hogy kik ezek az X faktorosok ,akiket ismertek ? kíváncsi lennék :)
2012. szept. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi vagyok erre utolsó:D
2012. okt. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Megírom, ígérem, viszont ma kaptam egy üzenetet, miszerint áruljam már el, hogy Zámbó (és Oláh Gergő) bekerült-e a döntőbe.

Nos, azért nem fogok rá válaszolni, mert az itteni nevem a valódi nevem, tehát a válaszüzenetem alapján az is kiderülne, hogy a testvérem (akinek a vezetékneve nyilván ugyanaz, mint az enyém) az a valaki még, akiről mondtam, hogy bekerült.

Sajnálom, de már kevesebb mint 1 hetet kell várni, hogy kiderüljenek a dolgok. Utána már én is csak az élő-show-t nézem és izgulni fogok.


Annyit elárulok azért, hogy egy-két meglepetés lesz. Legalábbis én meglepődtem, mint ahogy eddig is, hogy Fóris-Ferenczi Gábor kiesett, vagy hogy Csobot Adél továbbjutott (pl. Arustei Andrea helyett).

2012. okt. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én megértem, én sem árulnám el a helyedben ha nem szabad:)

Én elárulhatom, mert nem jutott tovább az ismerősöm (Balog Brigi).. igaz lehet nem is tudjátok ki ő, mert nem igazán mutatta a kamera (sajnos megvan x kiválasztott, akivel foglalkoznak, meg kisfilmeket csinálnak stb, néhány tehetséget meg le sem adnak a tv-ben)

2012. okt. 2. 13:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!