Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Akkor most ez hogy is van?

Akkor most ez hogy is van?

Figyelt kérdés

Szeretném magamban letisztázni ezt a brit-amerikai xfactoros dolgot, mert már teljesen sötétnek érzem magam. O.o

Tehát. Hogy kerülnek a britek az XFactor USA-ba? Én ezt egyáltalán nem értem. És a Cool-on akkor mit adtak? A briteket is? Kérlek segítsen már valaki elmagyarázni, mert én ezt már teljességgel nem értem xD

Pl. a One Direction (most ez jutott eszembe) tagjai hogy kerültek Nicole Scherzingerhez? És mégis a brit XFactor énekesei..

Remélem értettétek az igencsak zavaros kérdésemet, de megköszönöm, ha valaki értelmes választ tud adni rá :D


2012. jan. 28. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem, de szurkolok neked, hogy valaki elmagyarázza! :)
2012. jan. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi :D hát remélem xD keresgélek a neten, hátha találok valami hasznos infót...
2012. jan. 28. 22:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is rohadtul érdekelne.. :D
2012. febr. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

eddig mindig csak brit x factor volt,2011 -ben volt először amerikában is. az amerikai x factor ment a cool-on. amíg nem volt x factor az USA-ban addig folyamatosan jöttek vendég zsűritagok,mint például nicole scherzinger,vagy katy perry.de ők mindig csak egy-egy válogatón voltak ott. a one direction nem került nicole scherzinger-hez,csak amikor ő volt a vendég zsűritag,pont akkor voltak ott egyenként a one direction tagjai,és az ő ötlete volt,hogy ne essenek ki inkább folytassák együtt one direction-ként a versenyt.


remélem érted már:D

2012. márc. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szóval a one direction brit,akiket az amerikai vendégzsűri nicole scherzinger rakott össze 2010-ben:)))
2012. márc. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem :D Köszi (: Azt eddig is tudtam, hogy a Cool-on az Amerikai ment, meg hogy a One Direction brit banda :D Azt viszont nem gondoltam, hogy először volt amerikában X-Factor... :O De mostmár igen ^^ Végre (: Köszönöm mégyegyszer :D
2012. márc. 3. 00:32
 7/8 A kérdező kommentje:
*mégegyszer
2012. márc. 3. 00:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is köszi :)
2012. márc. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!