Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak nekem van rohadtul...

Csak nekem van rohadtul elegem ebből a "Pocak"-os reklámból?

Figyelt kérdés

2012. szept. 19. 10:36
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
46%

"főleg az a ki**szott szulák andrea, nem fér a fejembe"

Na az a reklám nekem még bosszantóbb mint a "zokni" pocakos..

2012. szept. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Engem is nagyon idegesít ez a reklám.

Elérték a készítők - bizonyos fokon - amit akartak , mert beszélünk róla, de engem már annyira idegsít, hogy nem is veszem meg a terméket.

2012. okt. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
remélem következőleg vmi értelmesebbet dobnak össze!
2012. okt. 2. 16:44
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Úúú, ha már a jó reklámok szóba kerültek: Emlékeztek a (talán vodafone) majmos reklámra, amikor csörög a telefon, és a majomban csörög, aztán böfög a majom, és vége lesz? Asszem valami "most ásd elő a régi mobilodat, mert most 10 ezer forintért beszámítjuk" cucc volt talán 4-5 éve.

Ezt ,meg "az apró kérész csupán egyetlen napig él"-t mindig megnéztem :)

2012. okt. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%

Na én meg azzal szoktam "vitatkozni" aki azt mondja:


"Két féle embert ismerek Egyik, aki már járt az Ormos intézetben és meggyógyult, másik aki majd ezután fog. Ön melyik a kettő közül?"


Erről mindig az jut eszembe, hogy -én vagyok a harmadik- és micsoda tudatlan az a pali a reklámban hogy csak a kettőt ismer a három csoportból. Úgy állítja be magát, mint aki csalhatatlan és tévedhetetlen. Én meg tudatlannak nézem mert azt a csoportot még csak nem is ismeri ahova én is tartozom. :)


De a lényeg, azt már elérte, hogy megjegyezzük és foglalkozzunk vele és "hova tovább" tovább reklámozzuk akaratunkon kívül is bosszúságból.


Ilyen a jó reklám ami lehet akár bosszantó és idegesítő, de beszélünk róla. Minél többet emlegetjük, annál hatásosabb a reklám.

2012. okt. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
34%

Azt kifelejtettem, hogy én vagyok a harmadik féle ember,

aki nem járt de nem is fog ott járni.

A tudatlan, hogy engem nem ismer. :-)

2012. okt. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
attol még, h beszélünk erről, nem feltétlen vesszük meg a terméket!
2012. okt. 17. 20:07
 28/29 anonim ***** válasza:
0%

Ez az!

Viszont arra építenek, hogy minél több emberhez eljut a termék neve, a nagy számok törvénye alapján valaki majd csak megkeresi őket, illetve igénybe veszi a terméket.

Ha nem én és nem Te akkor valaki más, aki esetleg éppen tőlünk tudta meg. Azt is mondják, amig ló... van addig veréb is van! :)

2012. okt. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
76%

Tegnap éppen a Lánchíd rádióban 17 óra után hallgattam a lecsó c. műsort és egyik hallgató betelefonált valami rettenet reklámot említett. Erre a műsorvezető, Bella Levente egyből rávágta, "csak nem a pocak reklámról van szó..." :)) (Végül nem azt mondta a betelefonáló.)


Úgy látszik a műsor vezető úr sem szereti azt a reklámot!

Vagy netán itt bosszankodik (vagy épp nevet) rajta, együtt velünk?

2012. okt. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!