Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak nekem van rohadtul...

Csak nekem van rohadtul elegem ebből a "Pocak"-os reklámból?

Figyelt kérdés

2012. szept. 19. 10:36
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Na én meg pont az a típus vagyok, akinél ez az üzletpolitika nem jön be. Éppen azért, mert annyira felidegesít már az első pillanattól az a minősíthetetlen reklám, hogy onnantól kezdve roló le és semmi információ se ki, se be!

Ezúttal sem tudtam, hogy mit is reklámoz tulajdonképpen, csak a pocakra kerestem rá, hogy mást is ennyire idegesít-e, vagy csak az én "igényeim" magasabbak ettől kicsit...

No meg másodsorban már csak dacból sem veszem meg az adott terméket, mert nem szeretném, ha fogyasztása közben felidéződne bennem az, amit a reklámjával kapcsolatban érzetem.

2012. szept. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim válasza:
100%
Idegesítő de nagyon
2012. szept. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
64%
Nekem a "pocak" reklám talán csak azért nem annyira.. bosszantó, mert a lány egy ismerősre emlékeztet benne. :-)
2012. szept. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
ugy tunik h elerte a reklámozókat ez a negativ visszhang, mert azota megújították a reklámot és pocak már rendesen , ertelmes hangon beszel!!
2012. szept. 22. 22:32
 15/29 anonim ***** válasza:
34%

Ez a változat se rossz, ha már ekkora hül..ség.

http://www.youtube.com/watch?v=0QZP8pqbmkw

2012. szept. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 zsolti810113 válasza:
100%
Ez a reklám úgy szar ahogy van, a szakma szégyene, belterjes b.zik gyülekezete "alkot" ilyen színvonaltalan moslékot. Másnaposan kora reggel jobbat találok ki, csak engem nem kérdeznek, mert nem fogom a bokámat egyik "nagykutyának" sem.
2012. szept. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Engem is irritál , de az összes aktívia reklám... főleg az a ki**szott szulák andrea, nem fér a fejembe h ki a f*sznak képzeli magát és hogy képes így osztani az észt.
2012. szept. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
take it easy :d
2012. szept. 25. 15:42
 19/29 Somogyi Richard válasza:
100%
Bármely ismerősömmel beszéltem erről a reklámról, mindegyik gyűlöli, velem az élen. Hihetetlenül irritáló hangja van a zokninak, és az egész olyan bárgyú, hogy az már fáj. Még a nyolcéves kislányom is döbbenten rám nézett, amikor először meghallotta.
2012. szept. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
barátnőmmel azóta is utájuk pocakot, hogy új verzió van, akkora baromság, elkapcsoljuk ha csak lehet...
2012. szept. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!