Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a The legend of korra sorozatról?

Figyelt kérdés
Úgye már leadták az össze részt és jön a második könyv. Megoszlanak a vélemények róla.. szerintem a vége kicsit lapos lett mert egy csomó mindent a végébe tettek bele az utolsó 2 részbe .. nekem ang legendája sokkal jobban tetszett . Hiányolom hogy szinte semmit sem tudtunk meg angról és a barátairól nagy korukban. pl. katara és ang viszonya, zukónak mi lett az anyjával, sokka és szukival mi lett, akkor tophnak úgye van 1 lány lin és ki az apa, stb még sorolhatnám a kérdéseket. Ti hogy vagytok vele?
2012. aug. 19. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne haragudj hogy érdemben nem tudok válaszolni, de hol láttad az 1. könyvet?Mert én úgy tudom majd csak a hétvégén fogják bemutatni. :o
2012. aug. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

neten fent van feliratosan ;)


amúgy egyetértek a kérdezővel ... de gondolom majd a többi évadban ki fognak derülni azok is


szerintem gyorsan történtek az események

2012. aug. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Összességében bejött,nekem is azzal van a bajom hogy elsiették.Túl sok volt ez két részre,pedig jól indult,nagyon izgultam hogy mi a fene van Amonnal,Korrának sikerül-e légidomítania,de sajnos nagyon össze lett szorongatva.Még néhány rész kellett volna az első könyvbe,legalább 2 vagy 3.Minimum.

Szerintem nem akkora baj hogy nem mutattak Aangék életéből részeket,persze nekem is hiányoztak,de gondolom majd idővel a többi könyvben minden kiderül.Plusz,most minden az aktuális történetre volt koncentrálva(a flashbackek is Aangékról)mivel ha az ő személyes dolgaikat kezdik taglalni akkor Korra és Amon sztoria elveszíti az egész lendületét.

Meg azért ismerjük be,ha azonnal mindent elmondanak Aangékról az első könyvben sokan nem igazán néznék tovább.Nem azért mert Korra nem jó(én bevallom,nagy rajongója lettem és rengeteg dicsérni való van a sorozaton)hanem mert Aang maradt meg bennük,az ő történetük érdekli őket,és egyfajta trónbitorlónak látják az új sorozatot.Éééés ez nem szép.

2012. aug. 26. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!