Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért jelennek meg mostanában...

Miért jelennek meg mostanában fényképek az m1-en a reklámok között?

Figyelt kérdés

2012. aug. 18. 20:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ezzel fejezik ki,hogy mennyire fontosak a dolgozóik.
2012. aug. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De gyerekek is vannak köztük.
2012. aug. 18. 20:13
 3/18 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, bárki küldhet be magáról képet, ezek között válogatnak.
2012. aug. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ők fotózzák le az embereket, ha megengedik. Elmondásuk szerint azért, hogy ne a celebeket mutogassák. De van is benne valami.
2012. aug. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Hát én mikor olimpiát néztem akkor reklámnál betettek valami szakállas hapsit, és mivel fekete-fehér így, úgy megijedtem majdnem leestem a kanapéról :D de csak mert először láttam ilyet :D
2012. aug. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Bibi12 válasza:
de miért kell embereket mutogatni?
2012. aug. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

6-nak: A TV képes műfaj. Ki lehetne hagyni az embereket belőle, sőt a növényeket, állatokat, stb... is, erre a célra nagyon jó egy hibás, vagy kikapcsolt készülék. Gyanítom, az emberek többsége nem akar ilyeneket nézni...

Komolyra fordítva: Nekem tetszik a csatorna ötlete, hogy dolgozóival "összehozza" a dolgozókat a nézőkkel, ebben az esetben célszerűnek tartom a munkakör feltüntetését, ha önjelölt idegeneketis mutogatnak, azt már nem tartom jó ötletnek. Ők maradjanak csak a TV innenső oldalán. Ha szép ek vagy okosak azért, ha pedig nem szépek vagy nem okosak akkor meg azért...

2012. aug. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Inkább kivégzett korrupt politikusokat mutogatnának.
2012. aug. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Bizonyára észrevetted, hogy nem csak a fényképek új motívumok hanem a tv és rádió csatornák logoi is megváltoztak.A kör motivummal egységesítették a műsorszóró tevékenységet azt sugalva, hogy egyek vagyunk.Ez a "nagyon fontos" intézkedés több száz millió forintba került.Ez is annyira fontos mint a budapesti BKV autóbuszok gusztustalán kékre festése, közben a 15-20 éves buszok leégnek, egymást érik az üzemzavarok de a festésre van pénz.Ki érti ezt? Vagy csak Vitézy Dávid akar produkálni!!
2012. aug. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 zolizoli70 válasza:

Ők az egyszerű nép fiai. Mert a kormányzat odafigyel ránk, mi egyszerűek!

Persze hogy mennyibe fog ez nekünk kerülni, majd meglátjuk.

De benne vagyunk a tévében, híresek lettünk. Oda nézz, ott a Józsi a tévében.

Szerintem a fél ország izgatottan ül az m1 előtt és lesi, hátha felbukkan a Matild, és akkor örülhetünk neki. Vagy nem?

2012. aug. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!