Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az uj m1-en kik azok az...

Az uj m1-en kik azok az emberek, akiket a reklám elött, ajánlok elött, stb. mutogatnak?

Figyelt kérdés

2012. júl. 29. 16:11
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. aug. 7. 14:42
 12/16 balogpeti1998 válasza:
Igen, különböző "roadshow"-kat tartanak városokban. Fehérváron volt multhéten. Engem is lefotóztak. Kiraktak a főtérre nagy logókat,és lefotózták azokat, akik odamentek.
2012. aug. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ritkán nézem a köztévéket, olyan pocsékok, hogy semmi értelme időt pazarolni rájuk. De abba a kis időbe, mikor mégis odakapcsolok, nagyon idegesít engem is.

Köszi a felvilágosítást! Attól, hogy most megtudtam, hogy ők kik semmivel nem idegesít kevésbé. Legalább olyan barom reklámfogás ez, mint annak idején a müszi. :-(

Én azt hittem a fidesz új arcai, akik a következő választásokon erősítik orbán király csapatát. :-) /lehet nem tévedtem sokat, hiszen akiket nem rúgtak ki a közmédiából múlt évben azok tuti fideszesek/


Szerény véleményem, ha a régi nagy tévések arcaival reklámoznák magukat, sokkal többen értékelnék.

De ha már a kollégáik, akkor legalább írnák ki, milyen beosztásban melóznak.

Biztos nagyon büszkék magukra akiket bemutatnak! :-) Anyuci látja őket otthon :-) Fizetésemelés helyett kapják vagy párhuzamosan? :-)


Amúgy, ezt is mi fizetjük :-[

[link]


Én ezt találtam az arcokról a neten, jó cikk :-)

[link]

2012. aug. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Számomra is idegesítő reklámfogás!

Munkahelyi pszichológiának viszont kiváló húzás lehet. Csapatépítő hatása nagyon beválhat a közmédiában. A hatalmas (1000 dolgozós) leépítés biztos hazavágta a megmaradt dolgozók hangulatát. Úgy tűnik végre észrevették a vezetők, hogy az ott maradt kollégáik lelkével is kéne foglalkozni. Már csak azt kéne megmutatniuk, hogy anyagilag is megbecsülik munkájukat. (pl a Marslakókra adtak jáksónak 2 milliárdot, de megbukott a műsor, azt szétoszthatnák a ténylegesen dolgozó munkások között)

2012. aug. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
de a kb. 6 éves kiscsaj nem lehet kolléga!!
2012. okt. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nekem nagymamámat mutogatják, akinek nemsokközevan a médiához. Megállították az utcán és mondták, hogy mosolyogjon.
2013. ápr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!