Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az uj m1-en kik azok az...

Az uj m1-en kik azok az emberek, akiket a reklám elött, ajánlok elött, stb. mutogatnak?

Figyelt kérdés

2012. júl. 29. 16:11
1 2
 1/16 kacsatanc81 válasza:
Én is baromira szeretném tudni...
2012. júl. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
hát ezt én is tudni szeretném :D
2012. júl. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok egyedül :)
2012. júl. 29. 19:30
 4/16 anonim válasza:
ez engem is
2012. júl. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
szerintem csak sima emberek
2012. júl. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
85%
én először arra gondoltam hogy eltűnt embereket mutatnak, de 1 miért mutogatnának ilyet 2 mindegyik ugyanúgy van beállítva ugyanolyan a fotó típusa beállítása stb sztem lehetett jelentkezni rá. én személyszerint a falra mászok tőle. FŐLEG A HÜLYE DALLAMÁVAL OLYAN FÜLFÁJDÍTÓ, KÖZBE AZOK A RUSNYA EMBEREK, BEVERNÉM A TÉVÉT
2012. aug. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
:)
2012. aug. 1. 12:13
 8/16 anonim ***** válasza:

Nyugi már utolsó:D

Amúgy nem tudom, én is pont most kerestem rá, hátha valahol írják. Először azt hittem eltűntek, mert újabban már a tejes dobozon is ők mennek, de nem tudom én se..:/ A zene viszont engem is idegesít:D

2012. aug. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

A zene engem is baromira idegesit!!! ;)


Én még arra gondoltam hogy ők is mezitlábas senkik, akárcsak mi ;), és azért teszik oda öket, hogy beszéljenek róla az emberek, ezáltal közszájon forogjon az m1, tehát: ingyen reklám!


Mint itt is láthatjuk. az ötlet bevált! ;)

2012. aug. 4. 20:24
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a választ kaptam a kozonsegszolgalat@mtva.hu címről:

"Csatornáink új logóival szerettük volna az egységes média egységes megjelenését érzékeltetni, ezek a kör formátumok.

A reklámok közt megjelenő arcok mindegyike kollégánk. A későbbiekben lehetőséget szeretnénk adni nézőinknek is, hogy portréjukkal színesítsék a palettát, célunk a

közszolgálatiság, közösség, közös élmény érzékeltetése.

Üdvözlettel

Közönségszolgálat"

2012. aug. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!