Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek is átverés a Valo...

Szerintetek is átverés a Valo Világ c. müsor?


2012. júl. 17. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt elmondták a készítők, hogy ha valami huzamosabb ideig történik, akkor azt nem lehet a fél órás adásban sokáig húzni, és összevágják, függetlenül attól hogy éppen több idő telt el két azonos jelenet között.


Mivel nem először szólt az egyik a másiknak, ezért az egyik esetből is átvettek két mondatot, meg a másikból is.


Miután ez egy showműsor, és nem nézheted hogy bent döglenek a játékosok, direkt generálva vannak helyzetek, hogy legyen mit nézni. Ezt is elmondták, nem titok, és nem a nézőt verik át. Aki ilyet néz, nyilván tisztában van ezekkel a dolgokkal, és elfogadja őket.

Aki nem, az egyszerűen ne nézze, de nincs értelme állandóan, vagy visszatérően ugyanazokat a dolgokat ismételni.

2012. júl. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igazad van


Plusz azon is rágodtam hogy egy RTL Klub szintü TV nem járathatja le magát, mert akkor oda a hitele

2012. júl. 17. 19:46
 3/4 anonim ***** válasza:
rtl klub szintű? az rtl is meg a való világ is egy hányadék, nem szint.
2012. júl. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyetértek, de én ugy értettem hogy országos szintü ado komoly befektetökkel....
2012. júl. 17. 20:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!