Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miről szól már a Lost az...

Miről szól már a Lost az elején még értettem sőt még szerettem is de most nem értek semmit se belőle?

Figyelt kérdés
2009. júl. 12. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
pont most lett vége.:)a lost egy olyan filmsorozat amiből nem szabad egy részt se kihagyni különben nem érted.na meg kell hozzá agy és egy kis memória.anyukám is így van vele mint te.de nem is vártam volna többet, szegény elég butácska.szerintem hagyd rá az egészet és ne nézd tovább.
2009. júl. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd a fenébe, ne nézdd tovább, mondjuk szerintem hulyeség az egész, az első évad után abbahagytam a nézést
2009. júl. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pontosan hol akadtál el?
2009. júl. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A lost nagyon jó sorozat. Én amikor tudom, csak nézem, de néha én is belezavarodom. Most az RTL KLUBON az 5. évad megy. Ez a legzavarosabb, és a legizgalmasabb. Ez a jó az egészben. Nekem ez a kedvencem.
2009. júl. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!