Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit mondott Laci Alekosznak...

Mit mondott Laci Alekosznak mikor a kenyeret kente? Ilyen "szar" embert értettem.

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 19:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Én is úgy értettem,de aztán Éva visszakérdezett,és azt mondta,hogy TAR!Hogy ezt hogy értette,azt nemtudom.
2011. jan. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
0%
én legelőször azt hittem, hogy tajparaszt, de valami furcsa szó lehetett ezek szerint (mellesleg bármilyen szó is legyen, igazat adok neki)
2011. jan. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Igen,lehet hogy TAJ-t mondott,és nem TAR-t!Az bizti,hogy nem SZ.RT!Szerintem is igaza volt.
2011. jan. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 soulpower ***** válasza:
51%

Na bocs. De ne hogy már igaza legyen b@zdmeg..

Most mi a retkes büdös *urva élet f*sz van azzal hogy kenyérvágó késsel keni a kenyeret meg hogy Oli ''úgy'' vágja a kenyeret.. mindenesetre az látszik hogy egy agresszív állat ami most ki is jött belőle de már napok óta látszik, meg hogy unatkozik ottbent. Már én röhögtem azon hogy ilyenkért szól úúristen. Ki ő hogy bele pofázzon másik dolgába, vszínűleg azt hiszi hogy még Irakba van azt háború folyik vagynemtudom. Viszont annak k*rvára örülök, amit Olivér kitalált annál a bíróságos játéknál. Zsófi,Anikó kimutatta nagyon a foga fehérét de már a Laci is nagyon a felé hajlik.Az az 5 ös fogat egész nap ül egy deka mosoly nincs egyik arcán, ha van az sem őszinte, komolyan mint valami besavanyodott tej.

MINDEN ESETRE EZ AZ ÉN VÉLEMÉNYEM,LEHET KONTRÁZNI,LEPONTOZNI, De valami elfogadható kontrát. HAJRÁ

2011. jan. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 soulpower ***** válasza:
15%

Ja és lehet védeni Laciékat persze kitiltotta meg. De azt azért még had mondjam el hogynemis, tudjátok mit felteszek egy kérdést.

Melyiket akarjátok látni?

A számomra(lehethogycsakénvagyokígyvele) g*ci jó csapatnak titulált Olivéréket(és mellesleg vicces), vagy azt a besavanyodott hú de kib*szott raj vagyok itt vér komolyan kell venni mindent mosolyogni tilos ELB*SZOTT ELK*RT FOS csapatot? Ezen el lehet gondolkodni :$

2011. jan. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
72%

Én pl marhára kiakadtam a Lacikán hogy már annyira kötekedhetnéke van hogy beleköt Alek mivel keni a kenyeret.


Én is kentem már kenyérvágó késsel kenyeret és nem vagyok paraszt meg hasonlók. Direkt beleköt mindenkibe.


Béci is gáz volt, az is direkt leste hogy megegyék a kenyér felét aztán kötekedhesen hogy 11en vagyunk ám.

Igen ám Bécike de ha 5en már ettek akkor mi a probléma?

2011. jan. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%
Most mit idegeskedtek?Van aki szerint igaza volt és van aki szerint nem!Nevetséges és szánalmas,h néhány emberből miket kinem vállt ez a téma!Laci olyan,h őt ez felmérgeli,de ő legalább már elért vmit,úgyhogy szidhatjátok!NEVETSÉGESEK VAGYTOK!Igen van aki az ő csapatát akarja nézni,de kár ezen veszekedni!Emberek vagyunk,tehát viselkedjünk már úgy!!!
2011. jan. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 soulpower ***** válasza:

ma 21:15

csapat :DD na itt el is mondtad a lényeget: CSAPAT


Az Olivérék már rég vannak mint 1 baráti kör, hülyülni stb. és most lehet vitatkozni hogy nem azok...szerintem azok.. de ez szubjektív


a Laciék meg mint CSAPAT szerveződtek az Oliék ellen és vér komolyan bele az "ellenfélbe"


Lehet hogy taktikáznak az Olivérék de azt is elhülyülik a

Laci meg gusztustalan módon mondom mint ha Irakba lenne küldi a hülyeségeit pszichológiai hadviselés JÉÉZUS ki ez te? Ez már nekem kellemetlen hogy ezt látom nem hogy ott akik ott bent vannak

2011. jan. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
nyugi soulpower, nem kell idegeskedni. :D A legtöbb ember látja, hogy a Laci egy idegbeteg humortalan szar, az az egy kettő, aki meg nem, hát az pont olyan mint a Laci. Szerencsére már nem sokáig kell néznünk, mert előbb utóbb eldurran az agya, aztán megüti Alekoszt vagy olivért és kizárják, vagy a következő párbajon kiszavazzák. :D Legalábbis nagyon remélem. Mondjuk remélem csak annyira veri meg őket, hogy tudjanak tovább játszani, meg röhögni a köcsögön, mikor ballag ki szomorúan a villából.
2011. jan. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
33%
Hú,de poénosak vagytok:)sztem az Oliéké is csapat!Nem lehet megérteni,hogy máshogy látjuk?Elég nehéz a felfogásotok!Nektek Oliék szimpik,nekünk meg az szimpi amit Laciék csinálnak!Most komolyan azt mondjátok,h akinek nem Oliék a jófejek,azok már h..ék?Nem egyezünk!Ennyi!Ne idegeskedjetek,hanem viselkedjetek már emberi módon!!!Elkéne fogadni ezt is!Ha nehéz,hát az meg benneteket minősít!
2011. jan. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!