Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A férfiak miért focit néznek...

Zukimi01 kérdése:

A férfiak miért focit néznek a tévében? Miért nem pankrációt?

Figyelt kérdés
Ezt nem mertem megkérdezni valakitől, de itt már szerintem jöhetnek válaszok! Most még egyszer, a férfiak miért focit néznek a tévében? Miért nem pankrációt?

2012. jún. 13. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert a pankrációt csak a 10éves kisgyerekek nézik, akiknek nem jut el az agyáig, hogy csak meg van játszva, és sajnos a pankrátorokat választják példaképnek. A focit lemész és felszabadultan játszhatod akárhol, és szórakoztatóbb is. A fociban a klubok képviselik a városodat/országodat, plusz jó közösségkovácsoló.
2012. jún. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért? Van a TV-ben pankráció?

Szerintem azért, mert a foci izgalmasabb, még én is nézem néha nő létemre, amikor jobb csapatok játszanak.

2012. jún. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem.Köszönöm :)
2012. jún. 19. 00:14
 4/5 anonim ***** válasza:
A foci egyáltalán nem izgalmas. Van úgy hogy 90 percig nézed a meccset és nem történik semmi. A pankráció legalább izgalmas, és nem az a lényeg hogy meg van játszva hanem hogy jól szórakozol miközben nézed.
2012. jún. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az első válaszolónak: ponthogy az ilyen 10 éves hülyegyerekek nem fogják fel, hogy aki szereti a pankrációt az teljesen tisztában van vele hogy előre megirt forgatókönyv van. Ez a férfiak sorozata, mivel nem mindenki kiváncsi az éjjel nappal budapestre meg hasonló sz*rokra.
2017. aug. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!