Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az áll az alku című műsorba...

Az áll az alku című műsorba való jelentkezést követően ha bejutok, akkor milyen feltételek mellett zajlanak a forgatások?

Figyelt kérdés

Úgy értem milyen időközönként? Nekem kell finanszírozni a Pesten töltött időmet? Kapok szállást ha vidéki vagyok vagy fel kell járjak Pestre?

Kérem aki tud segítsen, esetleg régebbi játékos válaszát szívesen venném, mert fontos lenne:D köszi


2009. jún. 30. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Neked kell állni az utazást, és a szállást is neked kell intézni, vagy ha nem sikerül, akkor fel kell járnod Pestre. Általában másfél-kéthavonta forgatnak, de akkor öt nap alatt felvesznek öt heti adást. Tehát egy heti adás egy nap alatt lemegy élőben, és csak úgy vágják össze, mintha egy héten keresztül ott lettek volna valóban az emberek.
2009. jún. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én csak a széfhez tudok hozzászolni, 3 x kellett felmenni Bp-re mire különböző kérdések után bentmaradtunk, szállást magadnak utazást magadnak kellett intézni, Ott tényleg egy nap alatt több adást vettek fel, viszont az elsö kettö elömenetbe, ahol válogattak minket, kiszürték milyen kérdésekre tudod általában a válaszokat, és ha te kerültél be, azokat nem kaptad, , kicsit furcsa, de igy volt, azért van az elöválogatás, hogy kitanulják miröl tudsz többet, az már más kérdés, ha tényleg tudod a válaszokat, akkor paff nekik, de ez szerencse is inkább!
2009. jún. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ki van ez találva, elözö voltam !
2009. jún. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat mindenkinek:D
2009. júl. 7. 14:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!