Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » 150. 000 Ft-ból vegyek 3D-s...

150. 000 Ft-ból vegyek 3D-s LED-tv-t vagy csak sima LED-et inkább? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés
150.000 Ft körül akarok venni egy LED-tv-t a közeljövőben, 107 cm átmérőjűre gondoltam. Pár ismerősöm azt tanácsolta, hogy ne vegyek 3D-set, mert 150.000-ből 107cm-esen akkor se a 3D nem lesz tökéletes, se a kép, inkább vegyek egy sima LED-tv-t amin sokkal szebb kép lesz mint egy 3D-sen. Ebben van igazság, 3D-s tévék 150-200ezer forint között még nem a legjobbak, akkor inkább egy jó sima LED-tv?
2012. máj. 17. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen. A másik dolog, a 3d technológia még nagyon új. Tévéműsor még lényegében nincs rá, tehát nem tudnád kihasználni.

Emellett nincs szabványosítva. Te lennél a legpipább, ha egy év múlva kiderül, hogy nem az a szabvány, amit a te tévéd tud és szórakozhatsz az átkódolással.

No meg nem is olyan jók ezek a tévék. Mi is gondolkoztunk rajta, mert telefonon nagyon bejön a 3d, de eddig ahány tévét megnéztünk, egy sem adott annyira jó képet.

2012. máj. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sima ledeset
2012. máj. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jaja.

Én 2009-ben vettem egy FullHD-sat, de még szerintem azt sem használják ki. (Elsősorban videójátékok miatt vettem, de ott egy maréknyi van, ami támogatja a Full HD-t.)

Másrészről: az általad kinézett TV még korai: 2-3év múlva sokkal olcsóbb lesz, a technika is érettebb lesz addigra + esetleg jönnek jobb, újabb modellek is, amik, teszem azt, nem fogyasztanak ennyit stb.

Ez mindig is így szokott menni. :)


Persze, ha te maximálisan kihasználnád, akkor hajrá, de ha havonta kb. 3-szor ha nézel rajta 3D-s filmet/játszol 3D-s játékkal, akkor pénzkidobás. :)

2012. máj. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ne vegyél 3D tv én azt tanácsolom.

mivel 2 éven belül, piacra dobják a szemüveg nélkül nézhető 3D tv-t, illetve az olyan tv-t, amihez kell szemüveg, de temondjuk az RTL-t nézed, a párod meg a TV2-t, de 1 tv-n, csak más frekvencián sugározza és te ez ő azt látja.. :)

2012. jún. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!