Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a borzalom lesz az RTL-en...

Mi a borzalom lesz az RTL-en ez a 'Gyanú árnyékában'?

Figyelt kérdés
Nem tudtam eldönteni, hogy most mi lesz ez.. Nyíltan megrendezett vagy igazinak beállított megrendezett gagyi? Azt olvastam, hogy amerikából lopták az ötletet. De már így ajánló alapján megmondom, hogy egy szar...
2012. máj. 7. 08:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én már így elolvasás után is megmondom, hogy szar. :D

Én féléve hanyagolom a TV-t, azóta jobb életem van. :)

2012. máj. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én azért megnézek egy két műsort, híradót, meg még pár sorozatot, a 'minőségiek' közül (nem a latinamerikai szarokat). Különösebb bajom nincs is az RTL-el, de ez a Gyanú árnyékában kicsapta a biztosítékot. :)
2012. máj. 7. 08:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Megnézek egy-két híradót, márcsak azért, hogy legyen összevetési lehetőségem, hogyan magyarázza az eseményeket az egyik, hogyan a másik.

Azok után kotrok át a különböző ismeret-terjesztő, és természet-filmeket mutatót adókra. Többet érek vele, és hát érdekel is (= természeti filmek, utifilmek melyek során tájakat, embereket, népcsoportokat, állatokat ismerhetek meg. Vagy éppen az univerzum egyes bolygói stb. De jöhetnek a történelmi, vagy ásatásokat bemutató filmek is.)

Mindenkinek bátran ajánlom!

2012. máj. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"A gyanú árnyékában című műsorban amatőr szereplők adnak elő egy-egy valós, megtörtént esetet, miközben a kamera úgy követi az eseményeket, mintha egy valóságshow-t mutatnának." - írja az [origo].

Ősztől pedig már 2 RTL is lesz. Szóval továbbra is marad a népbutítás. ( [link]

2012. máj. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem azért mondom,de ki fogja nézni ezt az inkább nem is mondom ki hogy mit...
2012. máj. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én kellemesen csalódtam benne :D szerintem tök jó
2012. szept. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!