Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van egy film ami nagyon...

Van egy film ami nagyon tetszik nekem csak nem tudom a címét, tudnátok nekem segíteni? (a filmből amire emlékszem az lent van)

Figyelt kérdés

Részletekre emélkszek csak...

Egy lányról szól aminek a szülei mindig veszekednek az anyja nem törődik semmivel és a lány eléggé magába van fordulva verekszik, drogozig, lop stb. Aztán van egy fiú... aki beszólt neki, és mikor a fiú ment haza valmilyen buliból akkor egy erdős bokros részen félholtra verte a lány a haverjaival, azthitték, hogy megölte ezért a haverjaival bedogták egy "aknába" vagy "kútba" már nem tudom pontosan mibe (a fiú szellemként követi a lányt és kéri mindig,hogy menjen a vissza ahova bedogták mert nem halt meg)aztán az anyja a fiúnak kihívta a rendőrséget a fia eltőnése miatt elkezdték keresni nem találák a lány megérezte, hogy nem halt meg a fiú ezért vissza ment oda ahova bedobták a fiút, de már nem volt ott a a lány barátja és a fiú barátja(ő is benne volt) elvitték a fiút az aknából és elvittél egy gáthoz a lány felhívta a barátját, hogy hova vitték megmondták, hogy a gáthoz, de pont akkor engedték meg a vizet a gátban a lány mikor megtudta hova vittél a fiút akkor felhívta a rendőrséget és még mielőtt megengedték volna a vizet ki tudták húzni a fiút. A lány bement a korházba ott találta az anyjáta fiúnak és mondta az anyjának , hogy ő volt a hibás, de ő érzi hogy fel fog ébredni a fia... az anyja beengedte a fiúhoz odafeküddt a lány az ágyára, a fiú felébredt de utánna a lány sajnos meghalt és még arra is emlékszem hogy azt mondta a fiúnak, hogy "látod én is tett valami jót az életében". És azzal lett vége hogy a lánynak az öccse játszott a játék repülővel és oda ment hozzá a fiú és megkérdezte az öcssét, hogy üzenjünk e valamit a nővérének és ráírták a repülőre hogy: hello. Csak ennyire emlékeztem sajnos ha vaki látta már ezt a filmet akkor a címét azt írja le nekem.



2012. máj. 6. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]

a Láthatatlan :)

nem is kellett végig olvasnom ^^

2012. máj. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jajjj köszönömköszönömköszönöm ^^:PPP

nagyon hálás vagyok neked :D

2012. máj. 6. 20:32
 3/3 anonim ***** válasza:
szívesen :)
2012. máj. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!