Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csillag születik - Szerintetek...

Csillag születik - Szerintetek bunda, vagy tényleg ennyire hülyék az emberek?

Figyelt kérdés

Szerintetek tényleg lehetséges az, hogy Negyela Bernadett, aki szerintem messze a legjobb volt az összes közül kiessen rögtön a 2. körben és egy csomó hulladék meg bent maradjon?

Tényleg ennyire ízléstelenek a magyarok?


2012. ápr. 29. 12:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Tényleg nagyon nagyon jól énekel! Biztos nem bunda, de akkor is. Lehet úgy gondolták a legtöbben hogy még fiatal ehhez.
2012. ápr. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 kriszti78dk ***** válasza:
92%
Tucatelőadó,akárcsak a többi.
2012. ápr. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Tehetséges, de Puzsérnak igaza volt mikor óva intette a tinisztárságtól.
2012. ápr. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy jobb ha későn fut be, de szerintem az összes közül ő volt a legjobb és mégis ilyen hamar kiejtették, ez olyan furcsa.
2012. ápr. 29. 12:52
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért.. az első produkciója alapján már múlt héten kieshetett volna.

Tehetséges kislány, de én - veled ellenben - nem érzem, hogy különösebben kiemelkedett volna a többi versenyző közül, sőt.

2012. ápr. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
nem furcsa. kb azokat kell továbbjuttatnia a retekklubnak, akire többen szavaznak, mert ha csak olyanok lennének, akik a közönség szemében sz.rok, akkor csökkenne a nézettség. az emberek nem azt nézik ki mennyire tehetséges, hanem azt ki mennyire cuki, vagy valami. a csillag születiket ki nézi nagy általánosságban? a 10-17 éves lányok, anyukák, nagymamák, + egypár férfi. ezek közül, ha szavaz valaki akkor kire? a fiatal lányok Juhász Marcira, meg arra az xxl tánccsoportra, meg arra az immigranstre vagy mi a fenére. az anyukák az Mészáros János Elekre, az in direttára. a nagymamák a prügyre. az a férfi aki nézi, valszeg nem költi olyan hülyeségre a pénzét mint ez. a fent leírt célközönségből ki szavaz egy 15 éves kislányra?
2012. ápr. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
ismerősömet megkeresték, hogy szeretne-e a csillag születik-ben szerepelni, de megmondták előre, hogy nem nyerhet, csak tölteléknek kell. hogy ez az sms szavazás alatt lett volna, nem tudom, de ha igen, akkor ezek szerint van bunda.
2012. ápr. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal még; érik, tanul, és visszajöhet. Ezt tette Jennifer is, és most nagyon jól énekel, ráadásul csinos is lett. Radics Gigi ugyanígy járt, és Muri Enikő is.
2012. ápr. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez az, amikor az emberek ízlése nem egyező.

Ahogy Puzsér fogalmazott a válogatáson: Egy könnycseppet nem morzsolok el érte. (Vagy valami ilyesmi.)

Énekesből annyi van, mint a tucat, most kiesett ő, ott van a Jennifer. Majd kiesik ő is, jön az X-Faktor. Tele lesz újra velük a műsor. Majd annak is vége, újra jön a CSISZ, megint lesz jópár énekes stb.


Énekelni jól énekelt, félreértés ne essék, (mondjuk aztán legyek ízléstelen, pont rákakilok) de szerintem nem mutatott olyan produkciót, amiért az emberek a továbbmaradását akarták volna vagy pedig alacsony volt a szavazóköre.

Ami engem illet, én alapból az olyan előadásokat nézem csak, amelyek mögött nem csak a kemény munka, hanem a kreativitás is rejlik.

Ilyen volt tavaly Szabó Ádám és Gomez, idén pedig ilyen a Quantum XXL és Plazma, illetve János Elek. Ennek a csajnak egyik produkcióját sem láttam, mert nem énekelt a már sz.rrá hallgatott zene karaoke-változatának elnyekergése.


Nem azt mondom, hogy a fent említett "művészek" világ legjobb előadói, de sokkal többre tartom őket azoknál a csillagoknál, mint akik kiállnak, mikrofonnal a kézbe és elröffentenek egy, már 100 000-szer meghallgatott dallamot. (Igen, újra elismételtem.)

Ennyi, aztán most lehet utálni. :)

2012. máj. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, második bekezdés vége:

"nem énekelt" helyett "nem érdekelt".

Hiába, éjjel negyed 12-kor már lankad a figyelmem. :D

2012. máj. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!