Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki (k) a kedvence (i) d az...

Ki (k) a kedvence (i) d az idei Csillag születikből, kiket utálsz, és kiket nem bírsz?

Figyelt kérdés
:) [Nekem a Quantum XXL a kedvencem és Negyela Bernadettet úúútálom] :)

2012. ápr. 27. 13:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a fúvószenekar a kedvencem és senkit sem utálok. Lilu pedig jó csaj.
2012. ápr. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szeretem a Quantum XXL-t és Negyela Bernadettet is. Utóbbit azért, mert nem egy kis béna tinisztár, hanem tényleg jó és különleges hangja van, és ha dolgozik rajta tök jó énekesnő lehet belőle.

Utálni senkit sem utálok, akik eddig kiestek, azokat nem bírtam.

2012. ápr. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem utálok senkit :D

Mindenki tehetséges.

Kedvencem Plazma :D

2012. ápr. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Prügyi duó a kedvencem. Kedvelem még Molnár Józsefet és Vízi Imrét is.
2012. ápr. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Quantum XXL és Mészáros János Elek kedvenceim, Negyela Bernadettet is kedveltem, bár neki még nagyon sokat kell tanulnia, fejlődnie.


Nincs igazából, akit utálok.


Viszont kicsit gyenge a mezőny, illetve a produkciók egy része. A Quantum XXL nagyon erős része a mezőnynek, nagyon profik.


Zsűriből pedig Puzsér Róbert a kedvenc, mert megmondja a véleményét mindenféle körítés nélkül. Nem beszél mellé. Nem mindig értek vele egyet, de általában igen. A pontozása is néha megkérdőjelezhető részemről, de tény, hogy ő messze jobb, mint a többiek.

2012. ápr. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Quantum XXL, Plazma *__*

ők a legjobbak :$$

2012. máj. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nincs okom az utálatra, a többség a semlegesek vonalában sorakozik nálam, PlaZma a favorit, ő legalább mondanivalódús, kreatív, és igen, olykor egyenesen költői is.
2012. máj. 6. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
86%

A prugyi duot utallom a legjobban, mert szanalmasok, es rendkvul tehetsegtelenek, es abbol elnek, hogy masok sajnaljak oket, mint mondjuk a Juci. Mar az elo showba se keelett volna bejutniuk, sot a Puzser meg selejtezorol se engedte volna tovabb oket.

Kedvencem a Puzser, mert o megmondja, hogy ha valami nem tetszik neki, es a tobbi zsurivelellentetben nem ket pont kozott mozog a skalaja, hanem hat pontkozott.

2012. máj. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%

utálom Plazmát.

szeretem Marcit meg a QUANTUM XXL-t

de nincs egy olyan kedvencem se hogy most húha istenem! nagyon nem is érdekel a Csillag születik. Csak az elozo kettot nezem vissza neten, s csak értük nem fogom bámulni 3 oran keresztül.azt az adást amit ki nem állhatok, ha 10-15perc alatt visszanézhetem azt a két jót.

2012. máj. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem a Marci gerinckarmolós hangja, és a Quantum XXL ötlettára, a Plazma szövegei, a Mészáros János Elek hangja, A Szirota Dzsenifer stílusa. Kihagytam valakit? :))
2012. máj. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!