Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki szavaz a benjire? De most...

Ki szavaz a benjire? De most komolyan?

Figyelt kérdés
Hogy lehet, hogy az a balf@sz állandóan továbbjut, pedig béna is a hangja, ronda is, beképzelt kis mitugrász..de mégis ki szavaz rá?
2012. ápr. 27. 23:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

tinik meg nénik akik szerint tök cuki

pfuj

2012. ápr. 28. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%
Én szeretem az Bendzsit, egyrészt mert tényleg rohadt cuki, másrészt meg remek előadóművész, és igenis jó hangja van. Még mindig százszor jobb, mint az a protekciós prostituált... bár nála mindenki.
2012. ápr. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Ja, és hogy válaszoljak a kérdésre, nyilván ezért is szavaznak rá annyian, bár gyakran van a veszélyzónában is. Na meg hogy ellenpéldát is mondjak, szerintem a Talán Attila is rettenetesen aranyos, de néha borzalmas, amit a színpadon művel.
2012. ápr. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

melyik a protekciós prostituált?:D


Szerintem egyfolytában hamisan énekel, bántja a fülem, de ha még jól énekelne, akkor s szavaznék, mert annyira beképzelt, és annyira irritáló, h az vmi hihetetlen. Kétlem, h a tinik szavaznak rá, mert én és ismerőseim tinikorban is utálta az ilyen nyálgépeket, ez csak vmi tévhit, h ők szeretik... Talán Attila se a legjobb, de neki legalább van saját stílsa, ugyanúgy, mint Bozontnak is..

2012. ápr. 28. 10:46
 5/11 Zeu ***** válasza:

És ő amúgy kicsoda? XD

Valamelyik "tehetségkutató"-nak csúfolt műsorból van gondolom, ha ennyire a szíveden viseled az ügyét :)


Ezek a műsorok legalább annyira meg vannak írva előre, mint a valóságshow-k... Nem hinném, hogy egy átlag magyar embernek van pénze minden héten emelt díjas sms-ben szavazni, hogy a másik átlag ember bemenjen oda énekelni/akármit csinálni. A műsor költsége biztosan magasabb, mint amit kitermelnek belőle, legalábbis remélem hogy nemtudnak vele annyira lehúzni embereket, hogy megérje nekik. Röviden ez csak egy egyszerű értéktelen sztárocskákat gyártó valami, ami a világ minden részén ugyanúgy jelen van.


Az első egy-kettőt még én is elkezdtem nézni, de olyan volt mint egy rongyos szappaopera. Mindig van 1-2 figura akit utálnak az emberek, aztán örömujjongásban törnek ki amikor hetekkel később kiesik, de onnantól kezdve a következő ilyen megjelenéséig a csapból is ő folyik, majd néhány hónap múlva eltűnik és csak semmitmondó műsorokban bukkan fel "botrányaival", vagy új frizurájával. Szomorú, de manapság mindent elhisznek az emberek amit a televízióban egy díszesen öltözött ember mond nekik.


A kérdésedre a válasz: ha van is aki szavaz rá, nem azért van még a műsorban :)

2012. ápr. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

22/L vagyok és szerintem nem ronda, én pl. aranyosnak találom. Sőt, időnként kifejezetten szexi is, attól függ, hogy van felöltöztetve.

Az éneklésével én sem vagyok kibékülve, mert sokkal jobb annál, ahogyan a színpadon énekel! (Gondolom izgul a fellépések előtt...) Az viszont kétségtelen, hogy hiába gyengébb néha az ének, összességében mégis nagyszerű a színpadi jelenléte és az előadása.


Szerintem nagyrészt a tinilányok szavaznak rá, bár ők lehet Talán Attilát favorizálják (a sikolyokból ítélve). De mondjuk ezt sem értem, mert általában Attila is épphogy csak tovább jut.

Nem lepődnék meg, ha lenne egy forgatókönyv a műsorra, a szavazatokat pedig szinte meg sem számolnák. ;P


Amúgy kit neveztek protekciós prostituáltnak? :DDD

2012. ápr. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát a Radics Gigi. Annak a csajnak egyrészt semmi egyénisége nincs, rokona is híres zenész (volt) szóval alapból protekciós, akár a Janicsák Veca, akit szintén rühelltem. Irritál a megjelenése, viselkedése, és a borzalmas csöpögős számai, amit mindig énekel. Hangban magasan veri a Szakos Andi. Miért mindenki őt szereti?
2012. ápr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De amúgy én szívem szerint pont ugyanazt a kérdést tenném fel, csak Gigisen. =) Én meg nem értem, hogy rá miért szavaz mindenki. Látszik azért, hogy mindenkinek más az ízlése.
2012. ápr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De Giginek baromi jó hangja van. Igen, néha eltúlozza a dalválasztást, pl. a tegnapiba, de szerintem azt mindenki beláthatja, h sokszor még az eredetinél is jobban énekel. Szakos Andi se rossz, de azért Giginek tisztább a hangja. De szerintem nekik 2-en kell majd a végső döntőbe állniuk.
2012. ápr. 28. 19:35
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem kedvelem különösebben Gigit, de szerintem azért nem kellene így beszélni róla. Különben is még kislány! (Amúgy szerintem bámulatos, hogy 15 évesen így tud énekelni.)

Véleményem szerint a hangja alapján még a műsort is megnyerheti!


off: Engem Andrea irritált mindig, sokáig nem is értettem, miért szeretik, úgy gondoltam semmi különleges nincs sem benne, sem pedig a hangjában, láttunk(hallottunk) már ilyet.

De aztán jött a duett Gigivel... Most sem kedvelem Andit, de már jobban elismerem.

2012. ápr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!