Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Láttátok? A Gyakorikérdések.hu...

Láttátok? A Gyakorikérdések.hu benne volt a Naplóban a TV2n az imént!

Figyelt kérdés
Egy fogyasztó tablettáról volt szó, és Barczai Gabi riporter a laptopon a gyakorikérdések.hu-t nyitotta meg az egyik kérdésnél. Megdobbant a szívem :D
2009. jún. 21. 20:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Azt sajna nem tudom csak azt láttam hogy az első válaszoló 100%-ban szokott helyes válaszokat adni :D
2009. jún. 22. 13:00
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__fogyasztoszerek__1..

ez a kérdés volt az, direkt néztem azt a kis részt ahol mutatták a komment sarkát, azt be googlebe, és kiadta =)

2009. jún. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
WOWCSIIIIIIIIII!!!!!!!!!!! DE ÜGYES VAGY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! köszi a linket mindenki nevében!! :D
2009. jún. 22. 20:31
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
én láttam, és anyum is nézte az adást de nem tudja hogy én ezen az oldalon milyen kérdéseket teszek fel, de nem örülnék ha megtudná és amikor láttam úgy átfutott az agyamon hogy mivan ha mégis tudja meg ilyenek...
2009. jún. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!