Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Gondoltátok volna, hogy az...

Gondoltátok volna, hogy az Éden Hotel 2-ben így kifordul magából mindenki?

Figyelt kérdés
Vagyis inkább megmutatja valódi arcát. Kicsit megdöbbentett, hogy ennyire kétszínűek. Egyáltalán van-e olyan játékos, aki szimpatikus nektek?
2012. ápr. 17. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. Én nem döbbentem meg. Ezeknek a műsoroknak ez a lényege. Egyik sem igazán szimpatikus.
2012. ápr. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az elején Nikit rühelltem. Aztán egyre szimpatikusabb lett. Sajnálom, hogy kiesett, ráadásul ilyen módon. Remélem még valamilyen úton-módon visszahozzák majd.
2012. ápr. 17. 15:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Talán a Krisztián.. bár őt sem bírtam az elején, olyan agresszív állatnak nézett ki, de azóta nincs úgy bajom vele(úgy látszik félrediagnosztizáltam:)ő legalább őszinte.

Szerintem az Anikó jól játszik, nem túl feltűnő amit csinál, csak ki ne essen a gyakorlatból!:)

Egyébként szerintem az egész társaség elég uncsi, igazából nagyon ellaposodott a műsor.(kb. mióta Niki kiesett..)

2012. ápr. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is remélem, hogy valahogy visszajön!:) (nekem se volt szimpi a Niki az elején..)
2012. ápr. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem meg az előző széria tetszett. Ebben több a keverés, belejöttek a műsorszerkesztők. A baj csak az, hogy ezek a játékosok eléggé agyhalottak. Az 1-ben sokkal nagyobb arcok voltak:D
2012. ápr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tényleg ellaposodott Niki kiesése óta az egész. Remélem Krisztiánt kiteszik már, mert egyáltalán nem odavaló ezzel a viselkedési stílussal. Igazából jelenleg minden történik, de valójában semmi. Ha értitek, mire gondolok.

Most egyébként sok játékos csökkent óriásit a szememben, például Anikó, Máté... Igen, főleg ők. Anikó se játszik jól, de valamennyivel jobb, mint Krisztián. Viszont Máté azt nagyon elrontotta Edinával együtt, hogy egymásra vannak utalva. Bármikor kieshet az egyikük, és akkor egyúttal távozni fog a másik is. Bár Edina nagyon szimpatikus, de egyáltalán nem jó játékosnak.

A legerősebbnek Pítet mondanám. Meg is látszik, hogy egyből ki akarják ejteni.:D

2012. ápr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!