Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Te indulnál az éden hotelben?...

Te indulnál az éden hotelben? Vagy egy hasonló játékban. Bírnád? Milyen módon játszanál?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 13. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmilyen másik valóság show-ban nem indulnék, csak az Éden Hotelben. Ez lényegében a szórakozásról szól, és ez az egyedüli játék, ahol nincs kamu szavazás! Na ezért simán bevállanám, és már gondoltam is rá... :) Hogy milyen módon játszanék, azt a helyzet hozná, a taktikának is lenne egy kis helye, főleg ha sokáig eljutnék, de azt amit ez az idióta Nikolett művelt úgy még véletlenül sem viselkednék! Társalognák az emberekkel, élvezném a paradicsomot! :)) Ááááá, de jó lenne. :))) és Te?
2012. ápr. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kik a kedvenceid?
2012. ápr. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nekem is éppen azért tetszik, mert nincs kamuszavazás. Nagyon jó emberismerőnek tartom magam és bármikor, bármilyen helyzetben tudom a dolgokat külső szemmel csak megfigyelőként is látni. Szerintem ez egy igen jó tulajdonság egy ilyen játékhoz. Nézem, nézem és előre tudom ki fog kiesni, ki tette fel a kérdést, ki az erős. Bár szerencse is kell ehhez a játékhoz. Niki például nagyon erős játékos, mégis egyről a kettőre ki lett téve.


Nikolett egyáltalán nem odavaló volt. Soha nem akarok olyan lenni, mint ő. :D


Hm, a kedvencem... Omar még egy kicsit idegen nekem, szóval mostanában rá figyelek. Nem könnyű megfejteni:D Éppen ezért választom őt:D

2012. ápr. 14. 00:01
 4/10 anonim ***** válasza:
Én jelentkeznék, ha lenne 3. évad, mert már a 2.-ba is akartam, csak akkor még volt pasim. Az a baj, hogy hiába vagyok nagy cselszövő, kb. olyan hamar szerelembe tudok esni, mint Edina, így el is úszna a játékom. Meg nem tudom, 1-1 iszogatásnál meddig fajulna a buli.:)
2012. ápr. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, Edina szerintem csak a szerencséjének köszönheti, hogy még bent van. Nagyon naív és túl sok érzelmet visz be szerintem sajnos.
2012. ápr. 14. 13:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Édenbe én is jelentkeznék, szintén azért ment nincs ez a kamuszavazás...illetve már csak a környezet miatt is megéri:)
2012. ápr. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Edina véleményem szerint nem olyan naív, mint amilyennek mutatja magát, majd a játék során kiderül a többi... :)


Első válaszoló voltam

2012. ápr. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
ha lefogynék,és nem lenne pasim igen indulnék...én tök szeretem...hát jól érezném magam,és lesz ami lesz,a fődíj úgyis csak egy emberré lehet.....
2012. ápr. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Indulnék az éden hotelbe csak nem kerülnék be mert csúnya vagyok :D 19/F
2012. máj. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Soha nem indulnék hasonló műsorban,mert 1:van barátom,akit imádok és nem szeretném kint hagyni.2:nagyon zárkózott vagyok és nem szeretném,ha minden mozdulatomat kamerák rögzítenék.3:Hamar kikészítene egy ilyen bezárt közeg,meg a sok szarkavarás.4:Be sekerülnék az összefoglalókba,amilyen izgalmas vagyok. :D
2015. jan. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!