Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ha jelentkezek az X-Faktor,...

Ha jelentkezek az X-Faktor, vagy a Csillag Születik című műsorok egyikébe mint énekes, akkor a zenei alapot nekem kell vinni, vagy úgy "kapom"?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 11. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvileg kéne hogy adjanak. De te is vihetsz magaddal ha egyedivel készülsz. Nekem egy ismerősöm volt az X-faktorba ő felfegyverkezett zenei alappal de mondták hogy nem kell, csak bediktálta a szám címét és gyors kerestek neki. Ha saját szerzeményt akarsz előadni akkor neked kell vinned alapot. Én minden esetre megkeresném az elérhetőségüket és érdeklődnék telefonon hogy ne érjen váratlanul a helyzet.
2012. ápr. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Múlt szombaton volt a Csillagban egy lány, ő nem vitt, csak a telefonján volt a szám fent, és úgy énekelte, hogy az volt bedugva a fülébe. Szóval nem adtak neki. A legbiztosabb, ha viszel.
2012. ápr. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak remélem, hogy nem karaoke bárban tanultál énekelni, mint a műsorban olyan sokan. A legnagyobb gáz az a csaj volt, aki 12 éve tanul énekelni és nincs is hangja! Nyilván sok a család pénze, erre költik.
2012. ápr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem vinnék. Tavaly megába jelentkeztem. Rá 3 hétre hívtak fel, hogy ide kell menni, ekkor, és milyen dalokat vigyek...meg személyit, meg ilyenek. Szóval jelentkezel, ha hangposta, akkor vissza fognak hívni, és akkor mindenről tájékoztatnak. Nem hinném, hogy zenei alapot vinni kell, mert valakinél még net sincs, úgyhogy az meg honnan szerezné meg.
2012. ápr. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
X-faktorba tuti hogy neked kell vinni, idén legalábbis
2012. máj. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!