Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van még olyan ember, aki nem...

Van még olyan ember, aki nem unja az Így jártam anyátokkal című sorozatot?

Figyelt kérdés
Nem is az, hogy unalmas, inkább vészesen esik le a színvonala. Olyan jó kis sorozatnak indult, és már annyira húzzák-nyúzzák az egészet, lassan teljesen kiábrándulok belőle. A részekben lassan semmi poén nincs, és nem is nagyon szólnak semmiről. Alig mozog előre a történet. Gyakran az az érzésem, hogy az írók sem tudják, mit is akarnak ebből kihozni, és azért tart 1-2 hétig egy-egy új rész leforgatása, mert ennyi idő kell, hogy kiszenvedjék a következő rész tartalmát.
2012. ápr. 10. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Én rendszeresen nézem az új részeket és a múltkor volt egy rész ami egyszerűen borzalmas volt... Akkor én is azt gondoltam, hogy minek??? Hisz már unalmas...

De azóta a részek jobbak és én szórakozok rajtuk : )

2012. ápr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én már kicsit unom, hogy mindent így túlmesélnek meg húznak mindent és itt a 7. évad és még mindig nem találkozott a szerencsétlen anyjukkal. Úgyhogy a 7. évadból már csak 1-2 részt néztem meg az utolsókat amik eddig kijöttek de inkább hátrafelé haladnak mint előre.
2012. ápr. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
én állandóan nézem sajnos csak egy fél éve kezdtem nézni így még nem olyan sok részt láttam
2012. ápr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem nem is baj, h húzzák, mert én imádom, és ha vége lesz, akkor nem fogom tudni, mit kezdjek az életemmel. :D


most is várnom kell szeptemberig :(

2012. jún. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!