Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit szólnátok ha Barney lenne...

Mit szólnátok ha Barney lenne Ted gyerekeinek az "anyja"? (Így jártam anyátokkal)

Figyelt kérdés
Ted sehol sem tud megállapodni és egy olyan rész már úgy is volt hogy egy darabig volt egy "közös" babájuk. A hétfői részben pedig volt "meleg" csók is, úgy hogy szerintem egy ilyen végzet is simán beleférne a sorozatba. A csaj lábát pedig azzal is magyarázhatják hogy a béranyáról volt szó.

2012. márc. 24. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
hülyeség
2012. márc. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ez hülyeség
2012. márc. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Dehogyis tök aranyos lenne :)))
2012. márc. 25. 17:43
 4/6 anonim válasza:
Hülyeség!
2012. márc. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sztem ez egy olyan fordulat lenne amit nem birna el a sorozat. Egyebkent az egyik reszben Ted azt mondtta a gyerekeknek hogy amikor anyatok adta meg a telefonszamat egybol felhivtam.Ez eleve kizarja a beranya otletet mivel ebbol tudni lehet h itt szerelemrol van szo. Amugy sztem az altalad kigondolt befelyezessel nem lenne happy end a sorozat vege.
2012. máj. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze, Robin pedig mosolyogva belenyugszik kettejük frigyébe... :)

Nem tudom, szerintem minden lenne, csak nem aranyos.

2012. aug. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!